Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes barátkozást folytatni?

Érdemes barátkozást folytatni?

Figyelt kérdés

Most kerültem be egy szakképzésre ami 2 éves és sok új arcot ismertem meg. De Ők olyanok, hogy Ők már saját magukat ellátják, dolgoznak, rezsit fizetnek, én meg még fiatal is vagyok és sajnos még a szüleimre szorulok. Vannak szimpatikus emberek, de Ők a fent említetten kívül mind isznak, buliznak, cigiznek én meg nem. A cigizés meg a pia nem zavar, de viszont az, hogy nekik már rendes életük van igen, párjuk is van. Sajnos nekem gimiben nem adódtak ilyen lehetőségeim, mert nem olyan volt ott a társaság és lenéztek. Nincsenek barátaim, viszont ezen emberek között egy élősködőnek érzem magam akinek nincsen élete. :(


18/F



2013. szept. 14. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ááá.
2013. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért mert te még a szüleiddel élsz attol még lehetnek barátaid csak illeszkedj be nem fognak téged karolgatni és neked könyörögni hogy logj velük.. nyiss az emberek felé azért mert nekik ahogy mondod már más az életük az nem jelenti azt hogy ne beszélgethetnétek akármi másról vagy ne jöhetnétek ki jól..
2013. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
barátkozz,ha emiatt ők esetleg lenéznek az őket minősíti.
2013. szept. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Figyelj.. Szerintem sokkal többet ér az, hogy más vagy, mint a többiek :) 18 éves vagy és a szüleidre szorulsz? Még csak éppen hogy belecsöppentél az életbe, nincs ezzel semmi baj :) Talán épp ezért közösítenek ki. Igaz, 16 éves fejjel nem tudom miről dumálok, de van egy bátyám aki hasonló helyzetben van, szóval totálisan együtt tudok érezni. Én mindenképp máshol keresnék barátokat, nem mutatnám ki, hogy félek, mi lesz velem egyedül.. :) sok sikert.
2013. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok máshol keresni, mert ahol lakom itt is csak ilyen lenézzük másikat bunkó parasztok élnek.
2013. szept. 14. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!