Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan ti mit gondoltok...

Most komolyan ti mit gondoltok magatokról?

Figyelt kérdés
Fiúk! Hozzátok szól a kérdés... itt sajnáltatjátok magatokat, hogy ti szegények milyen jó pasik vagyok és nem vagytok csúnyák stb... még sem kelletek senkinek! Megsúgom miért! Mert egy csepp önértékelésetek nincs, nagyon gáz ahogy kinéztek és a kutyának nem kelletek! Tegyetek érte hogy változzon, járjatok el sportolni az is valami! Szánalom magas fokon! Tisztelet a kivételnek!! Mert van 100-ból 1! Lehet most szidni, de már nem bírzam tovább és kijött a véleményem! Jah igen és képzeljétek nem azért bunkók a lányok mert csúnya vagy hanem mert hazudsz és azt hiszed magadról hogy fèlisten vagy! És ebből van elegünk! ( Még egyszer akinek nem inge...)

2014. máj. 5. 18:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ez nálam így van. meg van minden, ami kéne, csak valahogy nem bízok magamban, emiatt sosem kezdeményezek. de tudod mit? nekem jó így!
2014. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
#10 hát nektrk már nem is kell! :D
2014. máj. 5. 19:48
 13/23 LeftBehind ***** válasza:
Soha nem mondanám magamról, hogy jó pasi vagyok viszont ennél többet már nem tudok kihozni magamból. Heti 5 napot dolgozok és a hétvégéim is be vannak táblázva, nincs se időm, se energiám csak úgy futkározni vagy kondizni járni. De érdekli ez a nőket? Miért is, igaz? Lényeg hogy legyen kigyúrva és legyen ő a faszagyerek, minden más le van szarva! Azt kéne már észrevenni, hogy nem mindig az a hibás akinél a pénisz van.
2014. máj. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12: neked se, bizonyítottad, hogy egy felszínes, öntellt kis liba vagy ;)
2014. máj. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Félreértettetek! Nekem nem azokkal van bajom akik átlagosak meg nem egy adoniszok, hát nem mindenki tehet róla! Nekem az a bajom,hogy némelyik úgy állítja be magát mint egy félisten közbe meg,sehol nincs!
2014. máj. 5. 21:48
 16/23 anonim ***** válasza:

Eszerint a logika szerint, ha valaki úgy állítja be magát mint egy félisten és ehhez megvannak a külső adottságai is azzal minden rendben? (gondolok itt VV Aurélió szintű srácokra)

Mert ez így elég igazságtalan. Vagy a kevésbé jó külsővel rendelkezők nem jogosultak a túlzott önbizalomra?

2014. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szóval ha nem nézek ki tökéletesen, ne is megjek próbálkozni a nekem tetsző lányoknál?
2014. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Távolról sem a tökéletességről van szó! Meg akkor eszerint a logika szerint az már nagyképű paraszt akinek esetleg tényleg van mire, annak meg csak magas önbizalma van aki sehol nincs!? Értem...
2014. máj. 5. 22:21
 19/23 anonim ***** válasza:
Van mire... nem tudom, párak szerint nem nézek ki rosszul, de nekem arra van nagy pofám, hogy 3 nyelvet beszélek, intelligens vagyok, és könnyen megoldom a problémáimat... nem arra, hogy anyámék génjeiből egy kinézetet lehetett kihozni..
2014. máj. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
nem kellesz a kamionosnak se? vagy mi ez a sértődés :,D
2014. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!