Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kedves lányok! Ez miért van?

Kedves lányok! Ez miért van?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy röviden leírom milyen vagyok, milyen értékeket tartok fontosnak és mondjátok meg, mégis mi lehet a baj, miért nincs mégsem barátnőm? Ezt egyébként már lány is kérdezte tőlem.


Megpróbálom röviden. Amikor neten elkezdek beszélni egy lánnyal, akkor nagyrészt mindig oda lyukadunk ki, hogy azt mondják, kedves vagyok meg aranyos. Nálam ez alapvető dolog. Mindig is érdekelt a lányok véleménye, hogy mit hogy látnak, mit éreznek és mindig számított amit ők akarnak, nem csak a saját érdekeim. Mindig próbáltam hozzájuk tisztelettel fordulni. Egy ideje próbálkoztam sokat beszélgetni velük, hogy jobban megismerjem a gondolkodásmódjukat és hogy mit hogyan látnak és mi az ami számít, miben különbözünk. Ez több-kevesebb sikerrel működni szokott.

Azt látom, hogy a mai lányok többsége inkább tart attól, hogy kihasználják őket szexuális téren de cserébe nem kapnak semmit. Sok olyan kapcsolatot láttam, amikor fiú és lány együtt voltak hónapok, évek óta de mégis állandó a veszekedés.. sőt néha verekedés is van. De mégis együtt vannak. Miért? Soha nem tudtam volna elképzelni így egy kapcsolatot. Nekem az a szeretetről, a szerelemről, a bizalomról szól. A szex pedig ennek a beteljesítése, amikor egy időben fizikai és szellemi síkon is eggyé válik a két fél :)

Itt a neten elég komolyan el tudok beszélgetni lányokkal mindenféle témákról. A valóságban nem annyira. Valószínű, hogy azért, mert attól félek, hogy azt hinnék, hogy rájuk hajtottam és nem akarok tolakodó lenni. Nem vagyok az a hősbika, nem akarok mindenkit felszedni és mindenkivel dugni. Megismerni szeretném a lányokat és akivel legjobban kijövünk, akivel érdeklődünk egymás iránt és úgy érzem boldogok tudnánk lenni és azok is vagyunk sokszor akár a virtuális, akár a valóságos térben... na mellette szeretném elkötelezni magam :)

Viszont a valóság sokszor nagyon más, mint az internet. Ott valahogy gyorsabban történnek a dolgok. Van olyan lány aki bízik bennem, a barátjának tekint és ez jól esik és néha megölel. Én viszont nem lennék képes szerintem csak úgy megölelni egy lányt, akármennyire is érzem, hogy neki is jól esne. Megkérdezni szintén nem merem, mert nem szeretném ha elutasítana vagy az addigi jó kapcsolatunk emiatt csorbát szenvedjen. Valószínűleg azért vannak ezek a különbségek a valóság és a net között, mert nem tartom magam olyan kimondottan szépnek. Csúnyának se mondanám magam, de szerintem ez az igazság. Próbálok adni magamra, ápoltan és rendezetten megjelenni az emberek között, de a divat soha nem érdekelt különösebben. Egyszerű falusi gyerek vagyok és örökre az is maradok. Van, hogy reggel felkelek kómás fejjel és elfeküdt hajjal és úgy érzem jól magam aznap, mert épp olyan kedvem van. Van aki azt mondja erre, hogy aranyos, van aki azt, hogy gáz...

A barátaimat nagyon szeretem, kb. olyanok mintha a testvéreim lennének. Bulizni hétköznapi értelemben nem járok. Inkább feldobunk egy bográcsot a hegyen, beülünk valami beszélgetős helyre vagy elmegyünk egy kilátóba, moziba vagy csak egymást meglátogatjuk és elbeszélgetünk. Ha segíteni kell egymásnak, akkor mindig rohanunk mert tudjuk, hogy cserébe is ezt várhatjuk el :)

Én egy lánnyal úgy tudnék őszintén elbeszélgetni élőben, ha tudom, hogy ő ezt értékeli és nem azt akarja, hogy azt mondjam amit hallani akar. A szobában ülve egymás mellett vagy egyedül egy parkban, ilyesmi helyeken. Társaságban tök más van, ott általában a társaság részévé válok én is. Alkoholt nem iszom, csak nagyon-nagyon ritkán. 1-2 évente talán. Nem dohányzom, nincs kávé és megpróbálok egészségesen élni. Fiatalabb koromban nagyon sok hülyeségben benne voltam, néhányat csoda, hogy túléltem. Azóta nagyon sokat változtam fejben. Jelenleg már úgy vagyok vele, hogy ha lenne, akkor első a szerelmem lenne, a barátságunk és a közös jövő. Most, hogy nincs barátnőm, azért a jövőmet próbálom még építgetni több-kevesebb sikerrel. Van aki azt mondja, hogy egy barátnő ebben csak hátráltatja az embert de szerintem az embernek mindig szüksége van egy lelki társra. Valakire, akivel mindenről lehet beszélni, akinek bármikor kérhetjük a véleményét, akire mindig lehet számítani és fordítva. Aki nem ismer annyira, azt mondja, hogy okos vagyok.. meg intelligens meg ilyenek :P Szerintem sok ember az, csak a társaság elvárása és a divat miatt sokan erről megfeledkeznek. Teljesen átlagosnak tartom magam akinek hihetetlen nagy szíve van. Mindenkit képes vagyok szeretni szinte csak nagyon nehéz kimutatnom. Ez lehet a baj?


Biztos, hogy van amit kihagytam de ha kérdés van, válaszolok. (lehet, hogy csak privátban)

Ja igen.. a korom. 24.



2014. máj. 3. 17:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

"Megpróbálom röviden."


Eddig olvastam, mert kudarccal jártál.

2014. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

"Megpróbálom röviden."

Nem jött össze. Lehet, hogy pont ez a gond, nem?

2014. máj. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Addig jutottam el, hogy "röviden leírom" :D
2014. máj. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kérlek. Piciikéét rövidebben.. :D
2014. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy rövid leszek, csak azt, hogy megpróbálom :) Aki végig olvassa, annak köszönöm!
2014. máj. 3. 17:44
 6/19 anonim ***** válasza:
Végigolvastam. Minden rendben veled srác, én is dettó ilyen férfi vagyok. Neked egy baod van, ami nekem is. Furán hangzik de ez az igazság: túlságosan meg akarsz felelni a nőknek, túlságosan érződik rajtad, hogy görcsölsz a nő téma miatt és túlságosan kedves vagy a nőkkel. Ez nem ba, de kedvesnek akkor kell lennivelük, amikor már a barátnőd. Nem azt mondom, legyél bunkó, de legyen benned egy tökösség, amolyan kicsit minden mindegy, ha egy csa szól hozzád. Legyen határozott véleményed és ha nem ért egyet veled, ne hódolj be neki, hanem mondd azt, hogy ez a te véleményed. :D Túl empatikusak vagyunk. Nem tudom volt-e már nőd. Nekem volt pár, nem sok ugyan.
2014. máj. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Volt pár, igen..


Ha haverokkal vagyok akkor tök más vagyok. Valamiért úgy érzem, hogy egy lánynak nagyrészt inkább jobban esne a gyengédség. Persze nem mindig. :)

2014. máj. 3. 17:49
 8/19 farid válasza:
az előttem válaszolónak adok én is igazat!
2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A gyengédség akkor esik ól nekik, amikor már a barátnőd. Amikor még ismerkedsz velük, akkor azt szeretik, ha határozott/céltudatos vagy, egy ó adag vadászösztönnel megpakolva. Érezzék, hogy vadászol rájuk, de ne vidd túlzásba, mert átesel nyáladzásba.
2014. máj. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hogy milyen lusták egyesek olvasni :D

Szerintem az a legfőbb baj, hogy barátként közeledsz mindenkihez, így minden lány oda is sorol be, onnan meg kitörni... "Valószínű, hogy azért, mert attól félek, hogy azt hinnék, hogy rájuk hajtottam és nem akarok tolakodó lenni."

Éreztesd azzal, aki tetszik neked, hogy nőként tekintsz rá. Így is megismerkedhetsz vele, ha pedig nincs meg benne az a plusz, akkor még mindig lehettek barátok, de fordítva necces.

Van egy érdekes és jó személyiséged, jó tulajdonságaid és tudsz helyesen írni.

Mit értesz az alatt, hogy nem tudod a szeretetedet kimutatni? A kiválasztottaddal azért éreztesd, hogy ő más a te szemedben mint a többi barát.

2014. máj. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!