Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha egy fiú az elején...

Lányok, ha egy fiú az elején nem jön be, de utána kedves, sokat udvarol akkor bele tudtok szeretni, össze jönni vele?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok remélem nem gond, hogy válaszolok, de ne nagyon reménykedj!

Amit leírtál, azt inkább zaklatásnak nevezik onnantól, hogy a lány világosan értésedre adta, hogy nem jössz be neki. A zaklatókat pedig senki sem szereti.

2014. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát velem kb ez történt. Az elején nem igazán foglalkoztam vele, de addig sündörgött körülöttem, míg felkeltette az érdeklődésemet. :)Nem jöttünk össze, lehet nem is fogunk, de tetszik.
2014. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én így jöttem össze valakivel, harmadik éve vagyunk együtt... :-)

Igaz, arra vigyázni kell, hogy az ember ne legyen túl rámenős meg erőszakos, mert azzal mindent elront...

2014. ápr. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is jöttem már így össze lánnyal. :)
2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó összekeverni a szerelmet a szánalommal,mert egészen más célja van. Ha valakivel nem működik a kémia avval soha nem leszel boldog!!! max rajonghatsz érte egy életen át!!!
2014. ápr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mármint a férfi rajonghat Érted egy életen át, de attól nem leszel boldog!!
2014. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem. Inkább zavaró, hogy miután már százszor elutasítottam, ő még mindig próbálkozik.
2014. ápr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!