Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátod az átlagon felülit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátod az átlagon felülit, aki elutasít, utána hogy lehet szeretni az átlagot újra?

Figyelt kérdés

szóval kapcsolatba kerültem álmaim pasijával, akinél minden tökéletes. kinézetre hibátlan és ráadásul helyes, amúgy meg sikeres, és rengetegen imádják, tehát szociális, mindemellett rafinált, okos, stb stb

nos most azt érzem, amikor ismerkedem egy persze közelébe sem érő sráccal, és nem is eggyel, szóval úgy érzem, mintha nem tudnék nyitni, nem tetszik senki. szóval fel van ugrott a léc, de túlságosan az egekbe. hogy kell leszedni, hogy normális kapcsolataim legyenek és ne nézzek mindenkit csúnya srácnak???


2012. dec. 7. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Idő...belehabarodtál kicsit abba a srácba, nem? majd ha elfelejted, akkor meg tud tetszeni más is.
2012. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Várni kell pár hetet, hónapot, én ugyan így vagyok a csajokkal. Persze utólag mindig rájövök h a következő is legalább olyan jó mint az előző, csak akkor épp aki tetszik azért annyira odavagyok és annyira őt akarom h másra rá se tudok nézni mert annyival "rosszabb".
2012. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
viszont van hasonlítási alapom. nem úgy tetszik, mert belehabarodtam. 10 srácot egymás mellé állítva, egyenesen kitűnne más csajnak is 100%.
2012. dec. 7. 15:00
 4/14 A kérdező kommentje:
és még az is hozzá tartozik, hogy kedves, udvarias, könnyű vele feloldódni, viccelődni, ilyesmik.
2012. dec. 7. 15:02
 5/14 A kérdező kommentje:

és mégis rosszfiús fílingje van


szóval nem a rózsaszín szemüveg :( nem az idő oldja ezt majd meg :( max a beletörődés. vagy van egyéb is?

2012. dec. 7. 15:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor sehogy. Csak olyan pasit fogsz tudni szeretni, aki legalább olyan jól (de inkább még jobban) néz ki.
2012. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
már pedig olyan pasid nem lesz xddd ehhez mérten gondolkodj :D
2012. dec. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

látom akkor nem sok esélyem lesz :(


gondoltam hogy jó pasi után már csak ugyanolyan, vagy még jobb jöhet csak, aki megdobbant majd :(

2012. dec. 7. 15:15
 9/14 anonim ***** válasza:
hidd el az idő megoldja, én már legalább 10 csajjal jártam így és akkor kb megöltem volna magam de utánna mégis elfelejtettem őket és megtetszett a másik is aki előtte szóba se jöhetett volna. Most tudom h nagyon rossz, ezt túl kell élni, de utánna megint ugyan olyan jó lesz mint előtte volt ;)
2012. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Fülünyúl ***** válasza:

Ha túl magasra teszed a lécet, soha nem lesz senkid, mivel senki nem tökéletes és nem tud megfelelni az álomképednek, elképzeléseidnek. Sok nő egyébként pont ebbe bukik bele, hogy álomképet hajszol, közben elfelejti vagy túl alacsonynak tartja a realitást, a valóságot.

Az általad említett pasas is 100% hogy nem tökéletes csak épp belezúgtál. Lehet hogy jóképű meg sikeres, és ez neked imponál, tökéletesnek látod, de lehet egy hetet nem bírnátok együtt élni, mert kiidegelnétek egymást. Ezt ugye előre nem lehet tudni. A másik buktató ott szokott lenni, mikor valaki nem a saját szintjéről keresgél, értsd nagyon ritka, hogy egy kevésbé szép, kövér nőnek egy vékony, magas, jóképű pasija legyen és vica versa.

Persze te tudod mit akarsz az élettől, vagy hogy cseszed el az életed, ebbe senkinek nincs beleszólása. Csak néha próbálj meg a realitás talaján maradni.


Mellesleg oké hogy megláttad ezt a számodra tökély férfit. De nem vagy az esete? Foglalt? Vagy miért nem jöttél össze vele?

2012. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!