Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátod az átlagon felülit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátod az átlagon felülit, aki elutasít, utána hogy lehet szeretni az átlagot újra?

Figyelt kérdés

szóval kapcsolatba kerültem álmaim pasijával, akinél minden tökéletes. kinézetre hibátlan és ráadásul helyes, amúgy meg sikeres, és rengetegen imádják, tehát szociális, mindemellett rafinált, okos, stb stb

nos most azt érzem, amikor ismerkedem egy persze közelébe sem érő sráccal, és nem is eggyel, szóval úgy érzem, mintha nem tudnék nyitni, nem tetszik senki. szóval fel van ugrott a léc, de túlságosan az egekbe. hogy kell leszedni, hogy normális kapcsolataim legyenek és ne nézzek mindenkit csúnya srácnak???


2012. dec. 7. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem tudom. egyszer elkezdtünk randizgatni, rám nyomult "úgy", elutasítottam, azóta kerül. szerintem meg vannak a "bejáratott kapcsolatai" nem vagyok neki "szükséges".


na mindegy, majd lesz valahogy. speciel most minden összejött. az ex is közölte, hogy á kibékülni soha.

mostanság ezeket kapom asszem érzékenyebb lettem :(

2012. dec. 7. 20:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Ilyenkor kell a barátokkal "felejteni" :)

Pasira úgyse tudsz ránézni, az exet meg hagyd a fenébe :D

2012. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Az általad említett pasas is 100% hogy nem tökéletes csak épp belezúgtál"


ha látnád és ha beszélnél vele és ha nő vagy.. komolyan mernék fogadni, hogy rájönnél nem így van.

2012. dec. 7. 21:46
 14/14 anonim ***** válasza:
Na mutasd!
2012. dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!