Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl érzelemmentes és rideg...

Túl érzelemmentes és rideg vagyok ahhoz, hogy ismerkedjek?

Figyelt kérdés
Nincsenek szinte érzelmeim, nagon nehezen vannak illetve már nem is foglalkoztatnak ezek de néha meg rámtör a magány. Mit tegyek? Változtathatok a természetemen, vagy folyamat magányos leszek?
2014. máj. 2. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hajrá.
2014. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért vagy ilyen mert még nem volt az életedben olyan személy aki mélyebb érzelmet váltott ki belőled...
2014. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2014. máj. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki akkor kímélj meg másokat magadtól. Én is ilyen vagyok mint Te. Rengeteg szenvedést okozok a páromnak azzal, hogy rideg vagyok és nem tudom kimutatni az érzelmeimet. Próbálj megváltozni vagy olyan párt keress hozzád hasonló.


19/L

2014. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt már, aki kiváltott belőlem mélyebb érzelmeket, de abban az volt a rossz, hogy nem jött össze a kapcsolat, és sokáig bennem maradt az érzés. De még korai bezárkóznom, sőt soha nem szabad.
2014. máj. 2. 18:09
 6/6 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy mit szalasztasz el azzal, ha mindig ilyen vagy. Kiemelem, ha mindig. Nem baj ha valaki ilyen, énis hasonló vagyok. De van egy határ, amin nem szabad átesni. Vannak akik felé ki kell mutatnunk, mert elveszítjük, engem ez motivál. Másképp nem menne. :)
2014. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!