Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem témára jéghideggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem témára jéghideggé mitől válhatnak az emberek?

Figyelt kérdés
Barátok iránt ugyanúgy szerető, de szerelem téren hideg, mint a jég...

2014. jan. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Csalódás vagy tapasztalatlanság.
2014. jan. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csalódás.
2014. jan. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én ilyen vagyok és nem kellemes :(
2014. jan. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Én is szeretnék azzá válni, de nem tudom,h hogyan.. :/
2014. jan. 27. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a csalódásaim miatt zárkózom el a szerelem gondolatától. Ha meglátom, hogy tv-ben ilyen cukker-mukker nyálas romantikus nyál folyik, azonnal elkapcsolom. Van párkapcsolatom már 5 éve és elfogadnak így is.
2014. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy válhatná olyanná, szerintem nem tudsz, ha nem vagy olyan jellegű. Engem például soha nem érdekelt a téma, pedig már 21 vagyok. Volt hogy a barátnőm szólt, hogy előbb a srác, akivel beszélgettem flörtölt. Én észre sem vettem. És azt sem, hogy legközelebb vele flörtölt. Egyszerűen immunis vagyok rá és kész. És mivel az vagyok, nem is zavar. Nem érdekel. Aki azt mondja, hogy ő ilyen, és neki ez nagyon rossz, az hazudik önmagának, mert ezek szerint mégiscsak érdekli a dolog, nem igaz?
2014. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!