Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Eléggé hosszú, inkább lent...

Omgtfl99 kérdése:

Eléggé hosszú, inkább lent leírom?!?!?!?!?! 14/fiú

Figyelt kérdés
van egy 15 éves csaj, tavaly nyár óta eléggé jóba lettünk, napi szinten beszélgetünk, de inkább chatan. Én egy ideje többet érzek iránta, de nem merem neki elmondani, mert félek hogy ennek a kis barátságnak is vége lenne kettőnk közt. Hogyan mondjam meg neki, vagy mit csinálljak? Ő nem az a bulizós kavarós lány, nagyon értelmes. Egyfolytába rá gondolok, mert az lenne talán a legegyszerűbb a elfelejteném őt, próbáltam de nem megy. Nem hinném hogy ő akarna tőle valaha vmit is, de kitudja. Lányok szerint helyes vagyok, szoval az a veszély nem áll fent hogy azt mondja rám hogy undorodik a külsőm miatt, meg ő is mondta egyszer hogy helyes vagyok :)

2014. máj. 1. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:

mond meg neki, hogy tetszik neked

anno ezt én is megéltem, jobb tudni, hogy ő is mit szeretne, mint bizonytalanságba élni

valszeg ő nem fog kezdeményezni

2014. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És most mire vársz tőlünk?

Pontosan tudod mit kell tenned, de nem fogja senki megtenni helyetted. Vili?

2014. máj. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Akkor mire vársz?Hívd el randizni és mond meg neki!!!

Én is ugyanígy voltam egy lánnyal és nem mondtam el neki csak későn ő akkor viszont már túllépett rajtam és mai napig bánom!! Nehogy te is így járj hidd el tapasztalatból mondom.

2014. máj. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!