Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én egyre jobban félek a...

Én egyre jobban félek a nőktől, más is van így?

Figyelt kérdés
Egyre jobban tartok a nőktől,pl figyelem a viselkedésüket,ahogy öltöznek,amiket csinálnak meg még sorolhatnám.

2014. máj. 1. 15:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
59%

„Ha jól olvasom 9 válaszból max egy ha komoly volt,na igen az oldal színvonala elég alacsony,valaki komolyan kérdez a hülyék meg poénkodnak.”


túl sok komoly választ ne is várj.


1, az oldal tele van butácska trollokkal


2, lehet udvariaskodni, meg mellébeszélni, de a nők érzelmi lények, logikában, önkritikában elég gyengék. Ha megnézed ezen az oldalon is az összes párkapcsolati kérdés óvodás gúnyolódásba/erőltetett szmájlizásba csap át, ahogy megjelennek a nők. egyszerűen szellemileg nincs azon a szinten a legtöbb nő,h elgondolkodjon a kritikán.


3, egy nő 25-30 éves koráig kánaánban érzi magát, mert ha nem bűnronda és 100 kg, akkor mindenhol próbálkoznak nála. épp ezért egy átlag fiatal nőnek gőze nincs arról,h milyen egy férfinak, aki ha nem jóképű/magas/alfahím, akkor nagyon nehéz felkeltenie egy nő figyelmét


4, a nők ugye nem a kíváló empatikus képességeikről híresek


„Remélem lehetek második a normális válaszok számát illetően. Szóval férfiként hasonlóan érzek én is. Ezt talán azzal tudom magyarázni, hogy a nők elvárásai az egek fölött vannak valahol és egy teljesen átlagos férfi gyakorlatilag labdába sem rúghat nemhogy a jobb nőknél, de még a középszerű átlagos lányoknál sem, mert az összes nő a tökéletes testű, tökéletes gondolkodású férfiakért rohangál. Ezért van annyi egyedülálló férfi, mert ugyanennyi nő sokkal kevesebb férfit vesz egyáltalán emberszámba, nemhogy számításba, így egy jól sikerült férfiért sokkal több nő szaladgál, mint ahány férfi egy ugyanilyen kaliberű nőért, hiszen egy gyönyörű nőnél is egyre kevesebb férfi próbálkozik már (bizony, sok-sok nő panaszkodik erre).”


ez teljesen igaz, de ez is összetett.


1, egy nő ha fiatal, viszonylag kis energiával elérheti,h szépnek lássák. általában a nők nem hajlandóak semmi megerőltetőt tenni, max. smink+ push up melltartó.

annyira nem kell irigyelni őket, mert egy nőnek max. 30 éves koráig tart a „kánaán”, onnantól már muszáj visszavennie, mert egy 35 éves jóképű férfi inkább egy 20-25 éves lányra fog hajtani.


2, minden kutatás szerint a nők a férfiak 80%-át átlag alattinak tartják. többek között ebből is látszik,h a logika nem épp a nők asztala.


3, feminizmus+ divat. a csapból is az ömlik,h a nő kivételes csodás lény, és mindnek 190 magas Brad Pittek járna. az utóbbi pár évben Magyarországon már tényleg irreálisan magasak a nők elvárásai, miközben ők a testükön kívül semmit nem tudnak már nyújtani. Még a 160 magas dagadt tanulatlan nők is mind magas sportos diplomás férfiakkal akarnak járni. ha megfigyeled, 7-8 éve kb. elindult ez a magaspasi-mánia is a nőknél, régebben annyi volt a kikötésük,h legyen magasabb a férfi, ma már 180 alatt nem is tekintenek férfinak.

A magyar nők nagy része meg a nyugatiakhoz képest is elég beképzelt és közönségesen öltözködik.


„lyen kérdésre olyan választ vártam hogy igen talán más normális ember is fél a mai nők viselkedésétől,meg az elvárásaitól,nem csak egyedül vagyok ezen a téren,de legtöbb válaszoló inkább egy bohóc.Annyit akartam csak hogy aki fél vagy aki nem normálisan leírja mit hogy gondol.”


én nem félek, egyszerűen taszít a közönségességük és viselkedésük. ha ismered a nőket vmennyire, akkor nem nagy kunszt felszedni őket, még ilyen elvárások mellett sem, a kérdés az,h mihez van gusztusod. engem a mai modern nők egyáltalán nem vonzanak itt Magyarországon. Nagyszájúak, beképzeltek, úgy öltöznek, mint egy pr.osti. Nem háziasak, semmi nőies báj, kecsesség nincs már bennük, olyanok, mint pro.stinak öltözött bunkó férfi. ezért nem is csoda,ha csak megfektetni akarják őket.

2014. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

ma 09:09


Most leesett az állam,te tényleg meg mondtad a tutit szebben le sem lehetett volna írni,kb én is így gondolom.

2014. máj. 3. 11:13
 23/27 A kérdező kommentje:
de azért 30 felett is igen sok a k...vás nő sajnos,és azok is kezdenek megbolondulni.
2014. máj. 3. 11:14
 24/27 anonim ***** válasza:
Ja, 21-nek a szövegét meg kellene jelentetni valami cikkben. Minden szavával egyetértek!
2014. máj. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Egyébként találkoztam már normálisabb lánnyal de az tényleg jellemző hogy nem nagyon empatikus volt ő sem.
2014. máj. 3. 11:23
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyébként a nők tényleg mindig jönnek a dumával hogy a férfi tegyen érte ezt meg azt,csak elfelejtik hogy akkor nekik is meg kéne tenni dolgokat a férfiért ne csak az a szerencsétlen pattogjon mindenben.De azt észre vettem ha én mondok valamit az sose jó meg de bunkó meg sorolhatnám,de ha egy nő mond valamit az mindig rendben van.Én már sokat próbálkoztam ismerkedni,ugye a csajok elvárják hogy folyton a pasi kezdeményezzen,de kezdeményez is csak én már ezt unom annyira egyenlőek akartak lenni annak idején,akkor nyugodtan kezdeményezhetnek ők is nem esik le a karika gyűrű az ujjukról.Nem arra értem hogy udvarolniuk kéne,de jelezhetnék ha tetszik nekik valaki majd a férfi meg folytatja ha úgy látja jónak.
2014. máj. 3. 13:37
 27/27 anonim ***** válasza:

„de azért 30 felett is igen sok a k...vás nő sajnos,és azok is kezdenek megbolondulni.”


lehet,h 30 felett is vannak kihívóan öltözködő nők, de a legtöbb 30as öltözhet akárhogy, nem fog olyan vágyakat ébreszteni a férfiakban, mint egy 20-25 éves nő. ez az, amit a legtöbb nő nem képes(nem akar) felfogni. amíg 22 évesen sok mindent el tudnak érni a kinézetükkel/öltözködésükkel, 25 vagy 30 felett már ez sokkal nehezebben megy.


„Egyébként a nők tényleg mindig jönnek a dumával hogy a férfi tegyen érte ezt meg azt,csak elfelejtik hogy akkor nekik is meg kéne tenni dolgokat a férfiért ne csak az a szerencsétlen pattogjon mindenben.De azt észre vettem ha én mondok valamit az sose jó meg de bunkó meg sorolhatnám,de ha egy nő mond valamit az mindig rendben van.Én már sokat próbálkoztam ismerkedni,ugye a csajok elvárják hogy folyton a pasi kezdeményezzen,de kezdeményez is csak én már ezt unom annyira egyenlőek akartak lenni annak idején,akkor nyugodtan kezdeményezhetnek ők is nem esik le a karika gyűrű az ujjukról.Nem arra értem hogy udvarolniuk kéne,de jelezhetnék ha tetszik nekik valaki majd a férfi meg folytatja ha úgy látja jónak.”


erről írtam. a mai feminizmus lényege: a nők a férfi lét minden előnyét akarják, viszont a hátrányaiból nem kérnek.

írtam,h egy nő érzelmi lény, ez itt is kibukik. sok nő már csak azért sem fog kezdeményezni mert fél a visszautasítástól. ha megnézed, ezen az oldalon is csomó nőnél már akkor összedől a világ, ha 1-2 hónapig nem próbálkoznak náluk. most gondolj bele, mi lenne, ha nekik is el kéne viselni egy csomó visszautasítást, belebetegednének, ezért sokszor inkább vmi félreérthető jelet próbálnak küldeni, és a férfira hagyják a kezdeményezést, mert akkor vissza tudnak táncolni még.

2014. máj. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!