Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy most még...

Miért van az, hogy most még jobban zavarban vagyunk?

Figyelt kérdés
Ismerkedem egy sráccal, már több hónapja. nem volt még semmi sem köztünk, max érintés. Az elején csak mosolyogtunk egymásra, gyakran leszólított stb. Aztán elkezdtünk találkozgatni, nagyon közvetlenek voltunk, minden megdumáltunk (bár ez most is így van), persze azért olykor-olykor zavarban is voltunk, de ez valahol természetes. Egy ideje viszont azt vettem észre, hogy nemhogy elmúlott volna a zavartság, még erősebb lett. A legutóbbi találkozáskor zavartabb volt szinte, mint eddig bármikor. Mosolygott, de zavartan, mint aki kellemetlenül érzi magát. Rám nézett, majd lefelé szegezte a tekintetét vagy a lábával/cipőjével ''játszott''. (váltogatva) Tehát érezhető volt, hogy feszült, ezért én is azt lettem. Jött pár apró kínos csönd is, amit persze feldobott gyorsan valami kérdéssel. Miért van ez? Nem enyhülnie kellene a zavartságnak?

2014. ápr. 29. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet a szerelem :)
2014. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lehet hogy ő már szeretne szintet lépni, megfogni a kezed stb. de nem meri, emiatt zavarba jött hogy hogy és mikor csinálja.
2014. ápr. 30. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!