Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez, ha valaki itt...

Miért van ez, ha valaki itt kiírja, hogy ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki kiírja (mindegy, hogy fiú vagy lány az illető), hogy szeretne beszélgetni, ismerkedni, és én, vagy rajtam kívül bárki más ráír. És szinte mindenki, aki kiírta a kérdést, olyan válaszokat ír, amiből lerí, hogy le se sz_rja a beszélgetést (például egy >5 sorban kifejtendő kérdést lerendez két szóval), nem tesz meg semmit sem a beszélgetés fenntartásáért (például nem az jön át az üzenetből, hogy érdeklődik, nem kérdez). Ilyenkor jó, hogy nem foglalkozunk az illetővel.


Miért ír ki olyan kérdést, hogy beszélgetne, ismerkedne, aki nem is akar? Jó, tudom, ez az oldal nem épp egy társkereső, de elég illúzióromboló.


2014. máj. 1. 01:23
1 2
 11/13 anonim válasza:

én meg unatkozom és szeretnék beszélgetni valakivel, de ilyenkor már senki nincs fent:( és random chatelni se tudok mondjuk mert letiltja a gépemX) és kérdésbe meg nem merek ilyeneket kiírni:(

l

2014. máj. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
pl mert a szabalyzatban is ha jol tudom le van irva h nem tarskereso oldal....sokan viszont arra hasznaljak, meg alkalmi cam-szex partner keresesere....valamint szerintem mar unalmas ha egy este mar a 1o. szemely akar ismerkedni meg csetelni, skajpozni, webkamerazni blabla itd itd
2014. máj. 1. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert élőbe nem megy. Neten könnyebb írogatni.
2014. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!