Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van ez, ha valaki itt...

Miért van ez, ha valaki itt kiírja, hogy ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy valaki kiírja (mindegy, hogy fiú vagy lány az illető), hogy szeretne beszélgetni, ismerkedni, és én, vagy rajtam kívül bárki más ráír. És szinte mindenki, aki kiírta a kérdést, olyan válaszokat ír, amiből lerí, hogy le se sz_rja a beszélgetést (például egy >5 sorban kifejtendő kérdést lerendez két szóval), nem tesz meg semmit sem a beszélgetés fenntartásáért (például nem az jön át az üzenetből, hogy érdeklődik, nem kérdez). Ilyenkor jó, hogy nem foglalkozunk az illetővel.


Miért ír ki olyan kérdést, hogy beszélgetne, ismerkedne, aki nem is akar? Jó, tudom, ez az oldal nem épp egy társkereső, de elég illúzióromboló.


2014. máj. 1. 01:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jó kérdés! Vki ismerkedni? 25f
2014. máj. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mert szeretne ismerkedni kötöttségek nélkül, pl én is
2014. máj. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert valójában arra vágynak, hogy vagy szórakoztasd őket, vagy pedig, hogy egy nagyon helyes pasi/jó csaj felkínálja neki azonnali szexuális szolgálatait.
2014. máj. 1. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
és az milyen, mikor megismerkedünk jókat dumálunk, aztán egyszercsak eltűnik? :(
2014. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Mr. Truth ***** válasza:
Mert ez a "vki beszélgetni?" kérdést mindenki ugy értelmezi hogy beszélgettek aztán elfajul szexchatté... A kérdezök meg olyanok mint a horgászok... Ők nem rád vagy rám várnak hanem A Valakire aki rájuk ir... Olyan mint a beetetés... Ha te akadsz horogra és nem te kellesz akkor visszadobnak... Tehát a "valaki" a kérdésben az egy "Valaki" :)
2014. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
én is l
2014. máj. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
irj privit ha akarsz
2014. máj. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos a kérdés.


Az is felmerült bennem, hogy ha valaki már sokéig nem írt vissza és szeretne, akkor azért nem ír, mert nincs "pofája" ennyi idő után. Pedig szívesen venném ám akkor is ha már nem emlékszem valakire.

Tényleg vannak olyanok akikkel jól elvoltunk aztán valamiért egyszer csak nem beszélgettünk már.

Most is... gondolom bealudtak, de nem biztos, hogy holnap is mindenki visszaír. Mindig ez van. Másnap már 99%-ban nem írnak vissza az emberek. Aki igen, azzal meg általában valami közösségi oldal vagy e-mail a vége :)


Szerencsére innen már alakult ki jó barátságom 3 is, amiből 1 még most is tart. 1 volt barátnőm aki egy köcsög lett 1 illető meg csak éli az életét. Tudok róla, de elfogyott a közös téma :)

2014. máj. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mr. Truth ***** válasza:
Én alapból zárkozott vagyok. Nem szivesem pakolom a titkaimat olyan kosárba ami nem az én karomon van... Tapasztalatbol mondom hogy visszaélnek vele :) de beszélgetni bárkivel szivesen beszélek és bárkivel tudok :)
2014. máj. 1. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem eddig egy komolyabb barátságom alakult itt ki, 2012 augusztus óta minden nap beszélünk egymással. Kár, hogy olyan ritka az ilyen.
2014. máj. 1. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!