Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vehetném rá jelekkel,...

Hogyan vehetném rá jelekkel, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem és sokszor szemezünk is, viszont egyikünk se mer lépni, mindketten eléggé félénkek vagyunk párkapcsolati téren, nincs sok tapasztalatunk. Azt hallottam egyik közös ismerősünktől, hogy a srác nem szereti, ha egy lány kezdeményez, de akkor miért nem lép ő először?

2014. ápr. 25. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem szereti, mert tudja hogy neki kéne csinálnia. Csak fosik..

Szerintem kezdeményezz te, vagy felejtős.

2014. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ráveheted akár szisztematikusan rendezett verbális jelekkel is.
2014. ápr. 26. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem azt mondta egyszer apukám, ha tetszik valaki, akkor igenis a fiúnak illik kezdeményezni, csak valami bátrabb jelet küldj neki. Vegye észre, de ne legyen túlzó, mert belesülhetsz. És te is vedd észre ha komolyabb jelet küld. Mosolyogj rá, menj el mellette, vagy nevess egy aprót ha a szemedbe néz. Vagy ha van közösségi oldalatok, ott beszélgessetek sokat, adjátok önmagatokat, esetleg ha már véges a helyzet, akkor üzenetben finoman ügyelj arra, hogy talán elmennél vele valahova. Nem vagyok ebben még jártas, de tévében, és a való életben is láttam külső emberként párkapcsolatot. És hidd el, ha kitartóak vagytok, lesz eredmény. Ügyesen! ;)
2014. ápr. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem lép, mert fogalma sincs, h tetszik neked. Nyugodtan kezdeményezz, nem fog csak azért visszautasítani!
2014. ápr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elég jelet kap, akkor lépni fog, akármennyire félénk is.
2014. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!