Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Nyílt lapokkal szerett...

Lányok! Nyílt lapokkal szerettek ismerkedni egy megfelelő sráccal, vagy inkább szépen lassan, apró jelekkel, éreztetve?

Figyelt kérdés

Elmondom a két esetet.

1. Odamegyek a lányhoz, és hamar közlöm vele, hogy tetszik nekem, és szeretném jobban megismerni, ha ez kölcsönös.

2. Nem közlöm vele, hogy tetszik, valami ürügy kapcsán megyek oda hozzá beszélgetni. Beszélgetünk, megismerem egyre jobban, és éreztetem vele, de nem mondom ki egy jó darabig.


Melyik a jobb?


2014. márc. 9. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
mindkettő jó
2014. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Egyértelműen a 2. Az olyan titokzatos.:)
2014. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőt szeretem.
2014. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem az első.
2014. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be nekik elsőre, akkor tök mindegy, mivel és hogyan próbálkozol.
2014. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első nekem is szimpibb. Volt már, aki így jött oda hozzám, és megadtam a számom.
2014. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sanker ***** válasza:

bár én fiú vagyok, de az elsőt használom, mert így azt látja a lány, hogy határozott, magabiztos vagyok, és ez jó dolog :)


a második azért nem jó, mert csak egy szimpla beszélgetés, egyrészt vannak benne akadályok, másrészt ha nem mered kimondani, hogy tetszik, akkor csak csak rontod az esélyt


22/F

2014. márc. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyertelmuen a masodik:)
2014. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szégyenlős, könnyen zavarba jövő lányként inkább a másodikat kedvelném. Viszont megesett, hogy egy srác, aki nekem egy fél éve, egy egyszerű beszélgetés után megtetszett, hirtelen és váratlanul közölte velem, hogy szimpatikus vagyok és szeretne megismerni. Meg is csókolt akkor este, bár eléggé megzavarodtam a meglepetéstől, és nem mutattam ki, hogy nekem is mennyire bejön
2014. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pocahontas12 válasza:
nem toom,attól függ,hogy milyen erősen érzel iránta..
2014. márc. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!