Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 12-15 éves lányok szeretnének...

12-15 éves lányok szeretnének egy meleg sráccal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Meleg vagyok, igen, azonban előnyeim is vannak, ami nyugodtan kihasználhat bárki: természetbarát, iszonyatosan sok türelem (Ez főképp abban nyilvánul meg, hogy míg a koromba [13 év] a srácok igen nagy része üti veri a náluk gyengébbeket, én éppen ez ellen vagyok. Persze ezzel véletlenül sem a kedves, normális fiúkat szándékozom leszólni!), ezenfelül ha már nem vagyok zavarban, felettébb sokat beszélek, segítőkész vagyok és ha nem érted a matematikát (teljesen mindegy, nem feltétlenül általános iskolás), nyugodtan mondhatod és segítek.

Egyszer írtam már ugyan, de

13/m.f.

(Aki azt hiszi, hogy nem ismerem magam ennyi idősen, semmi keresnivalóm itt, nem tudom eldönteni, ennyi idősen, tényleg meleg vagyok-e, ha kérhetném privátban osszanak ki... Ja, a homofóbokat is ugyanerre szeretném megkérni.)


2014. márc. 9. 19:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

koromban*

Lemaradt egy "n" :)

Elnézést! :$ :)

2014. márc. 9. 19:49
 2/16 A kérdező kommentje:

üti-veri*

Nem tudok írni. xD

2014. márc. 9. 19:50
 3/16 anonim ***** válasza:
Hogy ismerkedni? (mint barát vagy mint pár)?
2014. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszerűen barát.
2014. márc. 9. 19:56
 5/16 anonim válasza:

nekem tudnál segíteni a matekban?

12/L

2014. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
meleg fiú lányokkal ismerkedik..... It's a trap. :D
2014. márc. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Talán mert "enyhén" egyedül érzem magam, + a fiúkkal soha nem bírtam normálisan ellenni? :D
2014. márc. 9. 20:37
 8/16 A kérdező kommentje:
Mert eleve feleslegesnek tarom az erőszakot. Minek? Érdekes, ha akarok valamit, mindig el tudom érni anélkül, hogy bárkit is bántanom kellene. Talán mert pontosan emiatt tisztelnek az elvetemültebbek? Nem tudom.
2014. márc. 9. 20:42
 9/16 A kérdező kommentje:

- mert

És már megint magamban beszélek :D

2014. márc. 9. 20:43
 10/16 anonim válasza:
írhatsz:)
2014. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!