Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megcsaltam a pasimat a legjobb...

Megcsaltam a pasimat a legjobb barátjával, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

hát igazábol 2 éve vagyunk már együtt és a legjobb barátját 12 éve ismeri és amugy mielött összejöttünk ő is nagyon tetszett vagyis a kapcsolatunk alatt is mert sokat ott van a pasiméknál meg egy utcába laknak

és nem terveztük csak ugy megtörtént mert a pasimék elmentek nyaralni és attol a barátjához feljártam tv-zni meg beszélgetni mert mi is jóba vagyunk és akkor történt

a pasim még nem tudja és nem tudom mi legyen ..

a barátja azt mondta szeret és tetszek neki már 1 éve és ha szakitanánk össze akarna jönni velem és nem érdekelné a barátságuk se

mit csináljak ?



2014. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

hiába tagadod akkor is ribänc vagy

és ha hónapo óta érzel valamit akkor minek voltál együtt a barátoddal? ez itt a kérdés

én utolsó gerinctelen féreg dolognak gondolom amit te tettél vele

remélem nagyon csúnyán fogtok szakítani és az exed ellátja a "haver" baját rendesen

ezt érdemled

2014. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
beszéltem a volt barátommal és elmondtam neki lényegébe nagyon elkeseredett de nem miattam azt mondta hanem a barátja miatt és kérte hogy ne nagyon találkozzunk mostanaba ezt meg tudom érteni , mi pedig végre fel tudjuk válalni a kapcsolatunkat
2014. ápr. 26. 21:03
 33/33 anonim ***** válasza:
81%

K U R V A

K U R V A

K U R V A

K U R V A

R I B A N C

R I B A N C

R I B A N C

R I B A N C

2014. ápr. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!