Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megcsaltam a pasimat a legjobb...

Megcsaltam a pasimat a legjobb barátjával, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

hát igazábol 2 éve vagyunk már együtt és a legjobb barátját 12 éve ismeri és amugy mielött összejöttünk ő is nagyon tetszett vagyis a kapcsolatunk alatt is mert sokat ott van a pasiméknál meg egy utcába laknak

és nem terveztük csak ugy megtörtént mert a pasimék elmentek nyaralni és attol a barátjához feljártam tv-zni meg beszélgetni mert mi is jóba vagyunk és akkor történt

a pasim még nem tudja és nem tudom mi legyen ..

a barátja azt mondta szeret és tetszek neki már 1 éve és ha szakitanánk össze akarna jönni velem és nem érdekelné a barátságuk se

mit csináljak ?



2014. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
nem, mivel összejöttök a másikkal
2014. ápr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
24%
Kedves erkölcsbajnokok! Ha valakit megcsalnak, általában nem az a hibás, aki megteszi. Ha engem megcsalnának, legalább tudnám, hogy valamit nem jól csinálok, hiszen csak ennyit tudtam kihozni a partneremből. Kérdezőnek nyilván nem ez a kapcsolat volt az igazi, és inkább most derüljön ez ki, mint amikor már megvan az első gyerek.
2014. ápr. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, milyen a barátod. Azt sem, hogy megadott-e neked mindent, amire szükséged volt (érzelmileg, testileg). Teljesen mindegy, hogy szólsz-e most neki, hogy megcsaltad, előbb-utóbb kiborul a bili. Nem hiszem, hogy magadban tudod ezt tartani, aztán meg ott a másik pasi, elkotyoghatja. Én javaslom, hogy ülj le a barátoddal és mondd el neki, mi a szitu és gondolkozzatok, hogyan tovább.
2014. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
22-es, ez azért van így, mert csicska vagy. Normális ember árulásnak éli meg a megcsalást, amire nincs bocsánat. Ha te magadban kezded el ilyenkor a hibát keresni, akkor tényleg papucs vagy.
2014. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
el fogom mondani neki holnap remélem békében tudunk elválni
2014. ápr. 25. 22:51
 26/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nyilvános helyen találkoznék vele a helyedben, hogy tájékoztassam eme csodálatos hírről. Nem lenne senkinek se jó, ha másnap te lennél a bulvárlapok címlapsztorija, miszerint sajtostallérral ütött agyon a faszid, mert félredugtál.
2014. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ásd el magad. És a pasid "barát"ja is.
2014. ápr. 26. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
14%
Kedves 24-es! Mint minden ember, először természetesen én sem magamban keresném a hibát. Az ember így van összerakva: MINDIG másban keresi. De van, aki belátja azt is, ha ő hibázik. Ez nem csicskaság, hanem emberség kérdése. Kismilliószor csaltam meg az aktuuális páromat, hidd el, tudom, miről beszélek.
2014. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
egy megcsalós selejt nem értheti az életet. persze, hogy szerinted a megcsalt a hibás. emberileg nulla vagy, hárítasz
2014. ápr. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

jajmár:D mintha ti pasik sose csalnátok!


szerintem hagyd el a pasidat, és jöjj össze a másikkal!

2014. ápr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!