Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Megcsaltam a pasimat a legjobb...

Megcsaltam a pasimat a legjobb barátjával, megmondjam neki?

Figyelt kérdés

hát igazábol 2 éve vagyunk már együtt és a legjobb barátját 12 éve ismeri és amugy mielött összejöttünk ő is nagyon tetszett vagyis a kapcsolatunk alatt is mert sokat ott van a pasiméknál meg egy utcába laknak

és nem terveztük csak ugy megtörtént mert a pasimék elmentek nyaralni és attol a barátjához feljártam tv-zni meg beszélgetni mert mi is jóba vagyunk és akkor történt

a pasim még nem tudja és nem tudom mi legyen ..

a barátja azt mondta szeret és tetszek neki már 1 éve és ha szakitanánk össze akarna jönni velem és nem érdekelné a barátságuk se

mit csináljak ?



2014. ápr. 25. 21:55
1 2 3 4
 11/33 Mr. Truth ***** válasza:
82%
Azért aki azt mondja h a kvák kényszerből teszi az ne rohogtesse ki magát... A kva azért kva mert élvezi... Büdös neki a meló ezért kvának állnak... Olyan nincs h kényszerből mert a kapát bárki tudja használni nem kell hozzá diploma... Szval folyjon csak patakokban a kvák vére... Szar ingyenélok...
2014. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

kössz mindenkinek aki lek*rvázott :/

nem ilyesmiről van szó de én nagyon szeretem a srácot és ő is engem ezt nem tudná megjátszani már több hónapja érzem rajta hogy csak ugy 'véletlen' mindig megfogja a kezem meg a hátam és ha buli volt és iszogattunk mindig ölelkeztünk egész este de a pasim nem volt féltékeny mert ő a barátja

én nagyon sajálom őt és a barátságukat de igy érzünk mindketten :/

2014. ápr. 25. 22:06
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, és készülj fel egy nagy büdös pofonra a barátodtól, szigorúan csakis a nemek egyenlőségének jegyében. Amúgy meg én már azt is szóvá tenném, ha a barátnőm a pasijának nevezne, nem pl. a barátjának vagy a párjának, szerintem azért valamennyi tiszteletet illik adni a másik embernek, főleg akkor, ha én is megadom neki.
2014. ápr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Előbb szakítani illik utána más farkán pörögni. Szóval, igen, tőlem is megkapod az igazolást, hogy ótvar, kis féreg k**rva vagy :)
2014. ápr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy qrva, csak hagyod egy srácnak, hogy hónapokig taperoljon, ölelgessen, ráadásul úgy, hogy van barátod. Ilyenkor két tisztességes megoldás van: vagy elutasítod a próbálkozót, vagy szakítasz a barátoddal, és akkor már azt csinálhatsz a másikkal, ami jólesik.
2014. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
de itt nem csak erröl van szó hanem szeretjük egymást attol még szar dolog amit csináltunk nagyon én is tudom és egy szemét is vagyok , de ez lényegébe már pár honapja kezdödött amikor már nem titkoltuk el az érzéseinket
2014. ápr. 25. 22:14
 17/33 anonim ***** válasza:
És akkor most mi a problémád, mondjad már meg, mert nem értem, akkor mit vergődsz?
2014. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

a prostik tényleg jobbak nálad, 60-80%-uk erőszakkal kerül oda


ezt csak buta emberek tagadják

2014. ápr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
most mindkettő dug. erkölcsös vagy! tessék, hazudtam a kedvedért
2014. ápr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
csak szerintetek mit szol a barátom amjd gondolom nagyon kiakad de lehetséges hogy békébe váljunk el ?
2014. ápr. 25. 22:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!