Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem akarnak...

A lányok miért nem akarnak ismerkedni sem velem, ha megírom előre, hogy ronda fiú vagyok, miért kell folyton azt hazudnom, hogy nem vagyok ronda, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Én azt hittem a lányok értékelik az őszinteséget. Jó lenne, ha lenne lány, aki elfogadna ronda fiúként. Külsőre értéktelen vagyok, de tudom, hogy belül sok értékem van, ami a legtöbb emberben nincs meg.
2014. ápr. 25. 20:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szép dolog az őszinteség, de ilyen a piac: amíg találsz ugyanolyan finom, de kevésbé foltos banánt a boltban te is azt veszed meg először, nem?
2014. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Lehetsz őszinte, de akkor ne légy ronda.
2014. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Első jól mondja
2014. ápr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ronda férfi egy lánynak sem kell, tapasztalat.
2014. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha teszem azt legalább önmagadat nem tartanád rondának? Tudod önbizalom... Az meg hogy a belső "értékeid" alapján jobb embernek tartod magad másoknál az megint nem jó.
2014. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
El sem tudom képzelni hogyan ismerkedsz, ha azzal indítasz, hogy ronda vagy. Ezután mégis mit vársz?
2014. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Amig nem találkoztok személyesen addig ne ird meg, ilyen durván. Különben is lehet, hogy csak te látod magad annyira csunyának, van aki nem is gondolna annak. Inkább az a baj, hogy nincs önbizalmad. Sok lányt nem zavar, ha egy fiú csunya, csak legyen kicsit vagány, kedves, jó humoru, csak benned olyan mélyen lehet ez az érzés, hogy már igy indulsz neki. Én azért nem szeretek megismerkedni önbizalom hiányos fiúval, mert annyi gátlás van benne, és ha kicsit nyitottabb vagyok vele, akkor ő sokkal többet gondol a kapcsolatba mint ahol én tartok és félek elutasitani. De ha kicsit vagány, meg nem mond olyat magáról hogy ronda, akkor simán bevállalom a jópár randit és közben alakulhat bármire. Amin meg tudsz, azon probálj változtatni pl. sportolj, divatosan öltözz, járj el olyan helyre ahol sok fiatal van, akár klubba, vagy keresd fel a régi osztálytársnőidet, mert ha nem is velük járnál, de lehet meghivnak buliba, kirándulni és ott lehet elhivják a barátnőiket és már kialakulhat körülötte egy társaság, ahol jókat beszélgethetsz és ismerkedhetsz.
2014. ápr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Régen nem így csináltam és hát a randi után a lányok letiltottak fb-ről vagy olyat írtak vissza, hogy annyira ronda vagyok, hogy nem akarnak velem még beszélgetni sem többet. Szóval én ezért kezdtem el őszinte lenni, de így még egy randit sem tudok már összehozni. Nem értem a lányokat. Miért száímt ennnyire a külső?
2014. ápr. 25. 20:49
 9/21 Vikcy válasza:
Ha rondának nevezed magad, ne csodálkozz, hogy nem akarnak veled megismerkedni. Szerintem hagyd, hogy a lány ítélje meg, hogy tetszel-e neki vagy sem. Ez a kijelentés, még ha esetleg igaz is, elijeszti a lányokat.
2014. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

# 8

Ez annyira életszerűtlen...

2014. ápr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!