Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedhetek, pasizhatok?...

Hol ismerkedhetek, pasizhatok? (lent) (nem itt szeretnék ismerkedni)

Figyelt kérdés
Szeretnék ismerkedni pasikkal, mert a környezetemben nincs senki, akire ÚGY tudnék gondolni. NEM NETEN SZERETNÉK ISMERKEDNI, úgyhogy mindenkit megkérek, NE ÍRJON NEKEM PRIVIT, köszönöm. De pl. holnap szombat van, el tudnék menni olyan helyekre, ahol ismerkedni lehet. Hol szoktak srácok leszólítani csajokat? Mit csináltok, lányok, hogy leszólítsanak titeket? Hol lehet/érdemes ismerkedni?

2014. ápr. 25. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedni szeretnél, de téged szólítsanak le.

Egy újabb észlény... :D

2014. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre miért kérsz priviben válasz kedves kérdező?


Amúgy jó volna ha megadnád a lakhelyed és a korodat is egy komolyabb válaszhoz.

2014. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mert itt miért nemjó? xD , am meg attól függ mire hajtasz és hogy nézel ki, ha b4romarcu izmos műmájereket akkor diszkó, ha okosat könyvtár, suliban mindig lehet ismerkedni vagy akármilyen bulin, koncerten, de itt is ismerkedhetnél simán, persze nem velem, de hátha épp az egyik komment mögött ül a nagy ő te meg már elszalasztod :D
2014. ápr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne ismerkedj a neten, inkább siránkozz tovább...
2014. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bp, 18...
2014. ápr. 25. 19:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Én akkor ismerkedtem nagyon sok lánnyal, teszem hozzá sikerrel!:"D

Amikor a balcsin lájfgárd voltam, tehát menj a strandra, ha jó idő lesz;) 17f

2014. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hat attol fug hova valosi vagy?de neten is vanak normalis emberek ha akarod ird meg hova valosi vagy es kitalalunk valamit!
2014. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elég arrogánsnak tűnsz, lenézed az embereket itt azért mert nem látod hogy néznek ki?! szval felszínes vagy :) ennyi elég is hogy ne ismerkedjek veled :D
2014. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D nem azért nem szeretnék itt ismerkedni, mert tudom, hogy néz ki az illető :D, hanem mert egy komment mögött bármilyen ember lehet. Úgy tiszták ezek a dolgok, ha személyesen történik, nem monitoron keresztül. Ha az ember elég bátor, hogy szemtől szembe kezdjen kapcsolatot, nem bepötyögi, hogy "talizzunk holnap, majd megismerkedünk". :D de aranyos a kommented, köszi :D
2014. ápr. 25. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!