Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek 13 évesen lehet...

D.D.2001 kérdése:

Szerintetek 13 évesen lehet barátom?

Figyelt kérdés
Egy 13 éves lány vagyok! Bele szerettem egy lassan 15 eves fiuba,aki szintén nagyon szeret engem! Ittvolt nállam 3 napot! Most talalkoztunk előszzör! 6 hónap után! Szüleim nagyon kedvesek voltak vele,de nem akarják engedni hogy mégegyszer lathassam! Mit tegyek? Nagyon szeretem es nemakarom elvesziteni! Aztmondta kepes lenne ram varni 18 eves koromig is!

2014. ápr. 24. 09:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem a kortól függ hanem a személyiségtől és csak ezt te tudod eldönteni , hogy érdemes belevágni ebbe és eltudod képzelni a következményeit.
2014. ápr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerinted megmondjam a szüleimnek hogy nem tervezek vele szexuális kapcsolatot? Igaz hogy a baratom akarja de nem engedem neki! És ezt ő is megérti! Aztmondta ha en azt szeretnem hogy varjunk 2-3 évet akkor várunk! De nem merem ezt a szüleim szemébe mondani! Amit mi ketten meg beszéltünk!
2014. ápr. 24. 09:28
 3/11 anonim ***** válasza:
52%

Nyilván nem ok nélkül tiltanak tőle a szüleid. Volt 3 napjuk megismerni a fiút, ha azt mondták, hogy nem, akkor mi írhatunk itt akármit, nekik nem fog ettől változni az álláspontjuk.


Az pedig, hogy hazudnál nekik és titkolóznál csak olaj lenne a tűzre, mert 1. úgyis lebuknál hamar, 2. utána szerinted hogy fognak benned bízni a szüleid és érettnek tekinteni?


Szerintem még túl fiatal vagy ehhez az egészhez. Különben nem problémáznál azon, hogy beszélni kell erről a szüleiddel. Találkozgassatok, néha ruccanjatok ki a fiúval, de azért ne az ágyba vezessen már az első utatok.

2014. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia

Először is kb fél óra kellett, mire tudtam értelmezni az írásodat, mert tele van hibával

Másodjára, ne titkolj el semmit a szüleid elől, mert bármi baj történhet bármiből kifolyólag, és akkor mit mondasz?

Letagadod az egészet?

Hidd el jobb, ha elmondod, mert bármi van, tudni fogják, hogy mikor hol kivel miért hogyan..

Gondolj bele, ha a te gyermeked csinálná ezt, hogy titokban ellóg fiúzni, nem tudsz semmiről, hiába rángatod, letagad mindent..

Most 13 évesen nem így nézel rá, majd nézz vissza erre a válaszra 20 év múlva ;) és akkor megérted

2014. ápr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele szexet! Csak annyit szeretnék hogy had lehessek vele!:)
2014. ápr. 24. 09:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Felnőtt szemmel más az élet, én is átmentem a kamasz koron :) szerintem ne akarj járni senkivel, meg ne legyél senki puszipajtija, maradj a saját nemed társaságával, hagyd még a fiúzást
2014. ápr. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ajj de nembírom el engedni! Fél éve járunk! Aztmondta nem engedi hogy elhagyjam mert belehalna a hiányomba! Ezzel énis ígyvagyok! Jol esik a szeretete!:(
2014. ápr. 24. 09:44
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Az nem járás ha 6 hónap után most találkoztatok először. Maximum csak tetszés, szimpátia. Hogy is ismerhetnél egy olyan embert, akivel még csak 3 napot töltöttél? Ez nem így megy.
2014. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor még ismerjem meg jobban? És szüleim is?:)
2014. ápr. 24. 09:49
 10/11 anonim ***** válasza:

Próbáld újra meghívni majd 14 évesen.

Addig meg tanulj meg magyarul, mert iszonyú az írásod!

2014. ápr. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!