Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jogosan rinyálok?

Jogosan rinyálok?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok ha tetszik egy csaj nem merek oda menni és beszélgetni ,inkább ideges leszek ,élőbe soha nem próbálkoztam csajoknál,neten társkeresőn már sokszor meg itt is képpel.de nem kelletem senkinek ,

leiszom magam minden nap és cigizek ,nem birok elmenni a munka helyig mert mindenhol ők vannak akik lenéznek és kiröhögnek



szerintetek jogosan rinyálok hogy nincs csajom



2014. ápr. 23. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ja
2014. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nem, ha nem is próbálod miért lenne csajod?
2014. ápr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
fent voltam badoo n twoo n semmi nem történt
2014. ápr. 23. 21:20
 4/6 anonim válasza:
hát velem is ez van, igaz hogy csak 15 vagyok :) de engem is kiakaszt már ez, én nem merek beszélni a csajjal aki tetszik mert tudom hogy milyen a környezete (osztálytársai) és abból már jól nem jövök ki mert kapom ezeket hogy: jaj mi van a csajjal (full lenézően és úgy hogy csicskának tartanak)
2014. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jogosan mivel kisebbségi komplexusod van, ne hidd hogy bárkit is érdekelsz az utcán :D annyira azért tuti nem vagy különleges :D , am velem is hasonló van, vagyis hogy nincs, de mindent meg fogok tenni hogy legyen barátnőm és olyan aki tetszik és tökéletes számomra, azt mondom tedd te is ezt :) 20/f
2014. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jogosan rinyálsz, de nem mész vele semmire. próbálkozz, és igyekezz fejlődni duma terén.
2014. ápr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!