Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl jó pasi vagyok, félnek...

Túl jó pasi vagyok, félnek tőlem a lányok?

Figyelt kérdés
Először a horvát tengerparton figyeltem fel erre. A strandon egy szál fürdőnadrágban sétálva több lány is úgy nézett utánam, mintha valami filmsztár lennék, vagy ismert sportoló. Kb. úgy néztek meg, ahogyan a jó nőket szoktuk megnézni mi férfiak. Nem panaszkodhatok, 187 cm magas, sportos testalkatú vagyok (az élet pakolta rám az izmokat, nem a konditerem) sötétbarna szemekkel és sötétbarna, szinte már fekete hajjal (bár az utóbbi időben sajnos egyre több az ősz hajszálam). Akárhova megyek, vadidegen nők próbálnak szemkontaktusba kerülni velem. De többször előfordult olyan, hogy a városban az utca egyik oldalán mentem, majd arra lettem figyelmes hogy az utca másik oldalán sétáló lányok engem figyelnek. Az utóbbi időben már a 40-es férjes asszonyok is kivetették rám hálójukat. Mit gondoltok, elképzelhető hogy az átlagos lányok többsége azt hiszi, hogy egy ilyen jó pasinál nincs esélye? Azért kérdezem, mert nekem pl. a tipikus plázacicák nem annyira tetszenek. Azok a lányok szoktak bejönni, akik valami miatt különlegesek. Nem fontos a tökéletes alak sem, a kisugárzás ezerszer fontosabb számomra. Mit gondoltok erről?
2014. ápr. 23. 19:51
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
szerintem nem is az hogy félnek tőled nem ez a baj, figyelj a nők is úgy működnek majdnem mint a férfiak, mert ugye mi férfiak meglessük az utcán a szép csajokat mert nagy a melle a feneke vagy gyönyörű az arca stb... a nők is így működnek hogy meglesik azt aki kivan gyúrva vagy jóképű.( de ez csak egy látvány a társadalom felé,hogy megnéznek, mert jól nézel ki, aztán mennek tovább)
2014. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
amúgy előző vagyok, szerintem az élet úgy pakolta az izmokat a kérdezőre, hogy a kérdező végezz valami kemény fizikai munkát, ami sokszor felér egy kondizással. vagy tévedek?:) mert én edzek, de ahogy te írtad nekem is az élet pakolt rám izmot, mert én az edzésen kívül fizikai munkákat is végzek, pl fahordás, favágás, stb...
2014. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!