Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl jó pasi vagyok, félnek...

Túl jó pasi vagyok, félnek tőlem a lányok?

Figyelt kérdés
Először a horvát tengerparton figyeltem fel erre. A strandon egy szál fürdőnadrágban sétálva több lány is úgy nézett utánam, mintha valami filmsztár lennék, vagy ismert sportoló. Kb. úgy néztek meg, ahogyan a jó nőket szoktuk megnézni mi férfiak. Nem panaszkodhatok, 187 cm magas, sportos testalkatú vagyok (az élet pakolta rám az izmokat, nem a konditerem) sötétbarna szemekkel és sötétbarna, szinte már fekete hajjal (bár az utóbbi időben sajnos egyre több az ősz hajszálam). Akárhova megyek, vadidegen nők próbálnak szemkontaktusba kerülni velem. De többször előfordult olyan, hogy a városban az utca egyik oldalán mentem, majd arra lettem figyelmes hogy az utca másik oldalán sétáló lányok engem figyelnek. Az utóbbi időben már a 40-es férjes asszonyok is kivetették rám hálójukat. Mit gondoltok, elképzelhető hogy az átlagos lányok többsége azt hiszi, hogy egy ilyen jó pasinál nincs esélye? Azért kérdezem, mert nekem pl. a tipikus plázacicák nem annyira tetszenek. Azok a lányok szoktak bejönni, akik valami miatt különlegesek. Nem fontos a tökéletes alak sem, a kisugárzás ezerszer fontosabb számomra. Mit gondoltok erről?
2014. ápr. 23. 19:51
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Küldj*
2014. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%

Lehet azért kerülnek a nők, mert elképesztően beképzelt, arrogáns, öntelt, nárcisztikus vagy, már a járásodon is látszik. Gondolom mindig úgy közlekedsz, mint egy gorilla, aki görögdinnyéket visz.

Nem félnek tőled, csak már messziről látszik, milyen tapló vagy.

Az írásodból is ez látszik...

2014. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%
Gratulálok hozzá, hogy ennyi önbizalmad van, mert lehet, hogy a nők ezt veszik rajtad észre csak nem önbizalomként, hanem nagyképűségként és ezért félnek tőled. Örülnék, ha tőlem is a pasik emiatt félnének, de tőlem a hangerőm miatt félnek és a határozottságom miatt, mert nem vagyok plázacica, csak átlagos, viszont egy kis önbizalmat sugározhatnál neten keresztül. :-)
2014. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Pár napja kiírtak egy ilyen kérdést arról kiderült, hogy kamu, ez is az?
2014. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Jesszusom...te sem vagy épelméjű...
2014. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Ohhh, hogy azta.... :D de nehéz neked... :D :D :D mindenki odavan érted, te meg nem tudsz választani, jajjj ajjjj :D úúúúúgy sajnállak....



am mi ez már, h az élet pakolta rád???:D

2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Úgy járok, ahogyan az átlag férfiak, nem vagyok nagyképű ezt elhihetitek, mi okom lenne mást írni. A tapasztalat mondatja velem azt, amit a kérdésben leírtam, nem tehetek róla. Mindössze arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek elképzelhető-e amit írtam. Köszönöm a normális, korrekt válaszokat.
2014. ápr. 23. 20:15
 18/32 anonim ***** válasza:

Jó akkor így mondom:

Nem lehetséges, hogy túl jó pasi vagy és félnek tőled a nők.

Simán gyökér vagy.

2014. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Sírok a nevetéstől ezen az izmos szövegen :DD
2014. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Légyszi csak egy képet tegyél fel a hatalmas izmaidról amit az élet pakolt rád :D Kíváncsi vagyok az hogy néz ki.
2014. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!