Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti ismerkednétek ilyen...

Lányok ti ismerkednétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Külsö: 176-179cm körül vagyok, nem páwás, csak egy átlagos fiú. Már több lánytól is megkaptam a 7/10 pontot külsöre (valakinél több/kevesebb természetesen, de a 7-es az átlag). Nem szoktam sokat foglalkozni a külsömmel(csak alap dolgok pl, borotválkozás, fogmosás, tehát tényleg, csak az alapvetö dolgok, a hajamat se lövöm be soha, csak ha megnö nagyon és már idegesít, ruháim is inkább lezserek és nem feszülösek..).

Belsö: Mindig elmondom nyiltan a véleményem, akármilyen témában, akárhogy fáj a másik embernek(valamikor ebböl van baj :/). Barátaim szerint belsöre 10/10 vagyok (csak úgy mondom :P). Szeretek hozzábújni ahhoz az emberhez, akit szeretek. Nem szeretek magamról beszélni, inkább a másik felet hallgatom figyelmesen(imádom ha sokat beszél egy lány :P), ezért lehet az, hogy engem csak nagyon kevesen ismernek igazán, ha megtudná pár haverom, hogy milyen "nyálas" vagyok, akkor valószínüleg kinevetnének :) Most hirtelen fél 12-kor telóról ennyi jutott eszembe magamról. :P

Még annyi, hogy 14 éves vagyok :) Ez azért számít mert a velem egykorúak véleményére vagyok föleg kíváncsi, ez nem azt jelenti, hogy más korosztály véleménye nem érdekel :)



2014. ápr. 21. 23:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Biztos az utolsó kettőt :D

Írsz párat te is? Én elég sokat ismerek, szerintem azokat is fogom :)

Meg mindig érdekel, hogy ki milyen zenét hallgat.

2014. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Nos.. Az amit mindig hallgatok kivetel nelkul az a Hollywood Undead :D

Ezen kivul meg ezeket hallgatom:

BMTH

Paramore

Depresszio

Tankcsapda

Guns N Roses

Rise Against

Skillet

Rob Zombie

Linkin Park

Kiss (eleg regi de szeretem :))

Es a rapperek:

2Pac

50Cent

Deuce (inkabb enekes de rappernek mondja magat :P)

Wiz Khalifa

Snoop Dogg

Essemm (egyre ritkabban :/)



Most igy ennyi jutott eszembe :P

2014. ápr. 22. 12:41
 13/18 anonim ***** válasza:

Ezek közül csak 1-2 ismeretlen.

Néhányat én is szeretek, Paramore, Linkin Park, Snoop Dogg...

És a sors keze, de most éppen Paramoret hallgatok :)

De régebbi számot, mostanában eléggé elpoppsodtak. Régebbi számaik sokkal jobbak.

2014. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom :) Nem tudom HU-t ismered-e de ugyanez a helyzet veluk is, bar mondjuk en mind2 fajtat szeretem :D
2014. ápr. 22. 13:32
 15/18 anonim ***** válasza:

Ismerem, rajtuk van mindig maszk, nem? És tényleg nekik is jobbak a régebbi számaik.

A mai menő zene... nagyon nem jön be. Ezek még nem ilyenek, de azért nem kéne felvenniük ezt a stílust. Mostani slágerek közül csak a DJ számok jobbak pl. Avicci-Addicted to you.

Egy fontos kérdés: Pharrel Williamstől a Happy? Nagyon irritáló az a szám, de elég sok ismerősömnek tetszik. És annyit adták/adják mindenhol, hogy lassan már annak a számnak szervezem meg az antyfan klubját.

2014. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem ismerem de engem is irritalnak az olyan szamok amiket a 2eves unokaocsem meg tudna csinalni, megis slager lett belole :D Na jo nem Aviccire gondolok (bar en gyulolom a dubstepet)de pl a gangnam style v hasonlok... Fuuuuuu.. XD
2014. ápr. 22. 14:22
 17/18 anonim ***** válasza:

Az csak a klipje miatt volt olyan népszerű. Jó, elismerem, először én is kicsit mosolyogtam azon a lovas táncon, de egyszer elég lett volna, és nem több hónapon át minden zenecsatornán, rádióban ezt hallani. Én különösen sokat hallgathattam, mert öcsém színte állandóan azt hallgatta, a kissebbik meg a klipjén nevetett(most 7), és ezért ahányszor csak ment, ami kb 10 percenkéntet jelent, végig kellett nézni.

Ezért tartom létfontosságúnak a fül/fejhallgatót. A túléléshez alapkellék, meg pl a buszon is inkább hallgatsz zenét, mint ahogy az öregek arról beszélnek, hogy milyen olcsó volt a sajt a piacon, meg milyen szemtelenek a mai fiatalok. Legalábbis egyszer otthonhagytam reggel a fülhallgatóm, és ezt hallgathattam.

2014. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

xDDD Én is mindig magamnál hordom, de sajnos így is áthallatszik mikor Marinéni ideges, hogy a krumpli megint 5 Ft-al drágult :/

Amúgy írsz majd privit? :D

2014. ápr. 22. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!