Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti ismerkednétek ilyen...

Lányok ti ismerkednétek ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Külsö: 176-179cm körül vagyok, nem páwás, csak egy átlagos fiú. Már több lánytól is megkaptam a 7/10 pontot külsöre (valakinél több/kevesebb természetesen, de a 7-es az átlag). Nem szoktam sokat foglalkozni a külsömmel(csak alap dolgok pl, borotválkozás, fogmosás, tehát tényleg, csak az alapvetö dolgok, a hajamat se lövöm be soha, csak ha megnö nagyon és már idegesít, ruháim is inkább lezserek és nem feszülösek..).

Belsö: Mindig elmondom nyiltan a véleményem, akármilyen témában, akárhogy fáj a másik embernek(valamikor ebböl van baj :/). Barátaim szerint belsöre 10/10 vagyok (csak úgy mondom :P). Szeretek hozzábújni ahhoz az emberhez, akit szeretek. Nem szeretek magamról beszélni, inkább a másik felet hallgatom figyelmesen(imádom ha sokat beszél egy lány :P), ezért lehet az, hogy engem csak nagyon kevesen ismernek igazán, ha megtudná pár haverom, hogy milyen "nyálas" vagyok, akkor valószínüleg kinevetnének :) Most hirtelen fél 12-kor telóról ennyi jutott eszembe magamról. :P

Még annyi, hogy 14 éves vagyok :) Ez azért számít mert a velem egykorúak véleményére vagyok föleg kíváncsi, ez nem azt jelenti, hogy más korosztály véleménye nem érdekel :)



2014. ápr. 21. 23:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Gondolod bárkit is érdekel esetleg bárki is elolvassa biztos lesz aki igen de a fele le sz* rja a monológodat.
2014. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%
Ha számomra helyes vagy jöhetsz. Ha nem akkor felejtős.
2014. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Nekem így elsőre szimpi vagy. Szeretem ha valaki ki meri mondani az igazat, van önbizalma, nem páwás és mindig hagy beszélni, nem csak magáról dumál.

Egy emberről mé sokat elárúl, hogy milyen zenét szeret. Te ugye rockot? Eltaláltam?

Ez ugrik be a szemlyiségedhez, amit írtál.

2014. ápr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

14/L

ez lemaradt

2014. ápr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
secret66 eltalaltad :) rap-rock a kedvencem de a 2-t kulon kulon is gyakran hallgatom ;) :D
2014. ápr. 22. 00:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Tudtam :D

Én is hasonló személyiség vagyok, és nekem is ezek a kedvenc műfajaim

2014. ápr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ki ne szeretné ezeket? :) Ha még erre tévednél, akkor azt kérdezném, hogy melyek a kedvenc énekeseid/rappereid/bandáid/...stb? :D
2014. ápr. 22. 08:41
 8/18 A kérdező kommentje:
kik*.. nem melyek xD Bocsi elöször bandát akartam írni, de aztán írtam ezeket is :)
2014. ápr. 22. 08:44
 9/18 anonim ***** válasza:

Inkább bandákat szoktam hallgatni, abból a mostani kedvenc a SWS (ha ismered, úgyis tudod rövidítve is, ha nem akkor mindegy). Inkább az ilyeneket szeretem. Csak hogy ne tudd, írok még párat: MCR, FIR, BVB, AA, AS,PTV, FOB... :D

Ami még ismertebb és jó az a Nickelback, Maroon 5.

Rapből kedvenc Wiz Khalifa. És az összes száma.

Elég kicsi az esélye, hogy ezt gondoltad rock zene alatt, de mindegy :)

Ui.: Nem nézek ki úgy, mint az énekesek.

2014. ápr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A bandakbol csak 2-t ismerek, de Wiz Khalifa-t en is birom ;)
2014. ápr. 22. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!