Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ilyen sráccal ismerked...

Lányok! Ilyen sráccal ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem,leginkább véleményekre vagyok kíváncsi,vagy igen/nem válaszokra.

17éves srác vagyok,kisvárosi "gettóban" nőttem fel,suliba járok. 170cm,rövid barna haj/szem.

A lelkem mélyén mindig is rosszfiú maradok,vagy mondjuk hogy bűnös,de emellett szerintem kreatívabb vagyok az un.átlagnál.

Hobbiból rappelek is,bár inkább még csak a szövegírással ismerkedem,szeretem mert így minden érzést kiadok magamból.

Sportokból inkább kosarat bírom.

Zenei téren az oldschool hip-hoppot csipázom,főleg Tupac,talán még Biggie,nem bírom a műmájereket és a képmutató magyar "sztárokat".

Órákon nem vagyok túl aktív,de ami érdekel arra "rákattanok" és legtöbbször el is érem.

Alkoholt és marihuánát fogyasztok,de csak mértékkel,dohány is megy,de erről egyszer leteszek.

Családi hátterem kicsit "zűrös",van egy öcsém,bár nevezném inkább lakótársnak,Anyám van,Apám lassan 4 éve meghalt.

A "család" apai részével, (rokonok,nagybácsi,néni,stb-stb..) régóta nem tartjuk a kapcsolatot,főleg Apám halála miatt,inkább haragot érzek irántuk.

A család anyai ágával jól megvagyok/vagyunk, ünnep,születésnap,egyéb alkalmakkor összejövünk.

Bűntudatom elenyésző,de tudok tiszta szívből szeretni.

Nincs problémám az emberi kapcsolatokkal,de magamban is jól megvagyok.

Nem vagyok gazdag,sőt mondjuk hogy szegény,Anyám sokszor ideggörcs a kib*szott pénz miatt.

Általában jókedvű vagyok,osztálytársaim,haverjaim szerint vicces,és jóarc.

Azonban most már eljuttotam oda,hogy tényleg kéne egy csaj az életemben,mert néha magányosnak érzem magam,ami szar tud lenni.

Bocs a regényért,csak próbáltam kifejteni:D

Konkrétan,van olyan lány aki járna egy ilyen sráccal mint én?

Véleményekre és tanácsokra is kíváncsi vagyok.


17/F



2014. febr. 17. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
érdekesebb mint a töri :D
2014. febr. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha leteszed a drogot, akkor igen.
2014. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Undorodok a drogos/ivós/dohányos srácoktól és marhára leszarom a mértékedet.
2014. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ha lemondanál a káros szokásaidról akkor igen :) a többi körülmény nem zavarna.
2014. febr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
170 centisen nincs esélyed a nőknél, bár még csak 17 éves vagy, nőhetsz még pár centit. A rosszfiúság, alkohol, drog viszont pozitívumok a lányok szemében.
2014. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

első: köszi,értékeled:DD

Pozitívumok? Eddig mindenki az ellenkezőjét írta:D

2014. febr. 17. 18:40
 7/12 anonim ***** válasza:
Az, h a lányok mit mondanak, mit gondolnak és mit cselekszenek, 3 külön dolog, és a legritkább esetben van közük egymáshoz ;)
2014. febr. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

mondjuk igaz:D

csak azt nem bírom,mikor ezért ítélkeznek mások felett.

2014. febr. 17. 18:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Rémálmomban se! :D
2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Anyád ideggörcs a pénz miatt,te meg cigizel,iszol,meg drogozol!Gondolom az ő pénzén!Hát barátom,van bőr a pofádon!!!!
2014. febr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!