Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy ideje ismerek egy lányt....

Egy ideje ismerek egy lányt. Ötletek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egy 8. évfolyamos srác vagyok. Egy ideje ismerek egy lányt. Nem tudom, hogy hogyan vegyem le a lábáról... Szerintem más tetszik Neki... Valaki tudna segíteni privátban?

2014. ápr. 19. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
hát, elég fura módszereid vannak de ha ennyire érdekel 1 fűrész sokat segíthet levenni a lábáról :D
2014. ápr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot. De szerintem nem túlzottan értékelné...
2014. ápr. 19. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:

várd meg suli után?

válllj el vmi hülyeséget ofőnél, amivel mindenkit meg kell kérdezgetned, pl. ballagással kapcsolatban, akármi, akkor odamehetsz hozzá tök jogosan, elkezdhetsz beszélgetni, ha pedig elég erősnek érzed magad, akk nyúlj alá, emeld fel, vedd az öledbe és voálá... levetted a lábáról :D

2014. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fűrészt jobb ötletnek tartom habár a 2. se rossz
2014. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En is nyolcadikos lany vagyok, szoval remelem tudok hasznos tanaccsal szolgalni.

A lanyok nagyra ertekelik, ha pl az o kenyelmuket a sajatod ele helyezed. Mint az elottem levo irta, az nagyon imponal, ha megvarod suli utan. A gondoskodast is szeretik, ezert az nagyon jol tud esni, ha minden reggel/este irsz neki egy joreggeltet/joejszakat pl messengeren. Hidd el, ez nem egy embernek valt be.

Most igy hirzelen ennyi jutott eszembe, de ha irsz privatba szivesen segitek meg :)

2016. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!