Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A visszafogott lányok, miért...

A visszafogott lányok, miért annyira zárkózottak?

Figyelt kérdés

Eléggé nagydarab pasi vagyok,még sincs gondom a barátnő találással.Az a bizonyos "plázacica" külsejű lányok voltak sokáig a zsánereim.

Mikor rájöttem hogy mi kell nekik,nem volt többet akadály.

Sajnos a hátulütő hogy nem tudok értelmesen beszélgetni velük,magyarán nem az eszükért vágytam rájuk...

Ha volt aki picit okosabb volt,az meg lelkileg volt egy 0.

Szóval amire kellettek abban tökéletesek voltak,de kapcsolat szempontjából soha nem kaptam meg azt amit szerettem volna.

A visszafogott lányok,kezdtek el érdekelni.Akik szeretnek inkább megfigyelni dolgokat,sok jó gondolatuk van.Csodás velük társalogni. Jön a bökkenő... ha engedik..

Annyira be vannak zárkózva hogy lehetetlen feloldani őket..

Bármivel próbálkozom... ha meghívom egy ebédre..akkor nem szeretne jönni.. inkább hazamegy és fekszik..(0.o)

Ha moziba..akkor se...

Másik eset... amikor azt hiszik hogy csak szivatásból vagyok kedves,odafigyelő.Csak átakarom verni..

Nem értem ezt,alapból a feltételezés .. ha tudja hogy dagi vagyok,bízhatna bennem picit..elvégre nem Jason Statham hanem egy Benny Hill hívja meg(ha már a hasonlatokkal élünk,ami nem teljesen jó mert Benny Hill tényleg megviccelte az embereket.. de ő is inkább az a kategória akit a belsőjéért szeretnek a nők :D)

Mit kéne tenni hogy egy ilyen lánnyal sikerüljön megismerkednem? Akiért képes vagyok lemondani erről a szokásomról hogy pláza cica legyen.Lehet ducibb is,nem zavar csak a kapcsolatunk lenne jó.


19/F (picit meglepő,de nem vagyok 30 fölötti :D )


2014. ápr. 17. 23:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Lehetetlenség a női logika :D

Akkor váltok újra a szemlélet módomon,és kizárom azokat a gondolatokat hogy mi van ha zavarom,és csak azért nem küld el mert ahhoz is eléggé visszahúzódó.. :)

ui: Aki netalán szeretne beszélgetni velem,nem feltétlenül kapcsolat. Annak szívesen várom az üzenetét.

2014. ápr. 18. 00:53
 12/17 anonim ***** válasza:
női logika, mi? :D sok sikert a továbbiakban :)
2014. ápr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Remélem a végén tényleg sikerrel járok ! :)

2014. ápr. 18. 07:42
 14/17 anonim ***** válasza:

Gondolom mindenkinek meg van rá a saját oka. Engem pl tipikusan ebbe a kategóriába sorolnak, amit minden gond nélkül elfogadok, de nem arról van szó, hogy félnék vagy valami. Azért vagyok zárkózott, mert fáraszt, idegesít ha túl sokat akarnak tőlem. Ha az illető jobban nyomul mint amire az ismeretségünk mértéke okot adna, az egyszerűen fárasztó. Olyankor úgy érzem megfulladok, bezárnak és nem jut időm a saját kis fontos dolgaimra. Meg nem érzem szükségét, hogy folyton beszéljek. Bár tudok csacsogni nagyon ha akarok, de az esetek többségében ez is inkább fáraszt. Nem bírom a váratlan dolgokat. Nekem senki nem mondja, hogy 5 perc múlva felugrik hozzám, vagy szervezzen nekem programokat csak úgy. Ez lehet annyi is, hogy pont akkor akar a világ nagy dolgairól beszélgetni neten amikor én valami mást csinálok. Utálom ha kizökkentenek a ritmusomból. Jól érzem magam egyedül, csöndben. Lehet furán hangzik, de vannak ilyen emberek. Az emberek pedig nem gondolatolvasók. Főleg nem 3-4 beszélgetés után, nem fogják kitalálni, hogy te szeretnéd, hogy xy dolgot mondjanak neked. Lehet, hogy ők teljesen meg vannak elégedve magukkal, hogy milyen jól elbeszélgettek veled, és azt hiszik, hogy ezt te is érzed.

Amúgy meg még egy apócska tipp: ne feltételezd, hogy nekik borzalmas életük van és minden este zokogva borulnak az ágyba és te lehetsz a megmentőjük akinek kötelessége kirángatni őket ebből a horrorból. Csak azért mert valaki nem olyan mint te vagy, nem átlagos, még nem biztos, hogy rossz neki. Senki sem akar olyannal barátkozni, aki lesajnálja.


Ezt pedig az elhívással kapcsolatban:

[link]

2014. ápr. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

A komment elolvasása végén még én éreztem kellemetlenül magam..

Nem idegen lányokhoz megyek oda,akiket aznap látok először... hanem olyanokhoz akiket ismerek. Egy suli,egy adott baráti kör.Szóval a kapcsolat már megvan.Egy-egy köszönéssel,pár perces beszélgetéssel azonban mindig annyiba maradt.

Nem lenne pofám idegen lányokat zaklatni akiknek még a nevét se tudom...

Nyomulást se értem teljesen.Nem vagyok lekaparhatatlan matrica ami tapad.

Veled extra nehéz dolgom lenne... nem tervezek senkinek se programot,csak már gondoltam arra is hogy mi van ha a lányt zavarja az adott hely. Pl: suli.. ,mások előtt nem akar beszélgetni,és zavarba van.

Ezért ha felajánlom neki hogy meghívom suli után 1 bambira,nem azt jelenti hogy már napok óta tervezgetem.Netalán kötelező elfogadnia.

Azt is megértem ha elfoglalt,lehet nem látszik rajtam de van elegendő agy kapacitásom ahhoz hogy békén hagyjak valakit ha arra kér mert elfoglalt.Ez kb. így le is rendezhető : "Bocsi,de dolgom van,folytathatnánk később?"

Bármi hihetetlen..felfognám ^^

Legutolsó sorban nem akarok megmentő lenni,sőt a doktoruk se.Én csak egy kapcsolatot szeretnék velük kialakítani.

Ami eléggé nehezen fog menni ha minden olyan lány,aki olyan amit én szeretnék,egyben olyan is mint te.

Mert akkor elég sokszor lenne nézet eltérésünk(amit én élvezek,mert valami fura módon szeretek vitázni,ja igen mielőtt,közölnéd hogy egy állat vagyok,a vita nálam azt jelenti amikor higgadtan beszélgetünk egymás eltérő nézőpontjáról.:D)

Köszi a választ,de te egy nagyon szűk rétegbe tartozol.Hangulat ember vagy(szerintem?),

s nagyon nehéz kiismerni téged.Biztos megvannak az előnyeid,sőt biztos vagyok benne hogy egy csodás lány is tudsz lenni ha akarsz,csak most valamiért hősködnöd kellett hogy nem mindenkinek van szüksége a "szőke hercegre" :)

Szívesen elolvasnám a válaszod,remélem nem marad el :)

ui: Mindenkinek megy a zöld kéz :)

2014. ápr. 18. 17:07
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem vagyok hangulat ember, sőt sokkal inkább reálisan gondolkozó, nem igazán tud kizökkenteni semmi. Biztos vagyok benne, hogy sokan hidegnek is tartanak. xD Az extrovertált személyek azok akikre jobban illik a hangulat ember jelző.

De látod nagyon nehéz megérteni a másik félt, mert én egyáltlaán nem arra gondoltam, hogy te idegenekhez odamész és rájuk tapadsz mint egy pióca. Csak te meg azt érted meg nehezen ezek szerint, hogy vannak olyan emberek akiknek más az ingerküszöbük, mint neked, és ezzel nem megsérteni akarnak. Hogy egy személyes példával éljek, múltkor találkoztam egy fiúbarátommal, és fél napig együtt voltunk, tök jó volt stb, de mégis visszautasítottam, hogy kocsival hazavigyen, mert én erre előtte nem is gondoltam, nem készültem fel rá lelkiekben, magyarán kizökkentettek abból, hogy az előre eltervezett találkozás, majd xy időben elválás terve megváltozott. Túl sok lett volna. Na most tudom, hogy ez egy más típusú ember szemében lehetetlen apróság. Tudom, hogy ez nekik kellemetlen lehet, nekem is nehéz kifejezni magam, mert nem akarom megbántani őket (lehet ezért sem mondják meg neked mindig őszintén, hogy zavarod-e őket), ugyanakkor megváltozni sem fogok, mert ilyen vagyok.

Amúgy pedig hiszed vagy nem, de egyáltalán nem hősködök semmivel. Az viszont valóban nagyon zavar, amikor az embereknek meg sem fordul a fejében, hogy valaki nagyon egyszerűen, plain and simple olyan/arra vágyik/azt gondolja amit mond. Csak így minden hátsó szándék és gondolat nélkül. Tudom, hogy ha valaki különbözik tőled, akkor nehéz a helyébe képzelni magad, de legalább elfogadni a tényt, hogy olyan is létezik... Az olyan unalmas hozzállás, hogy 'hö márpedig xy dolgot mindenki akar, mert én akarom, meg a szomszéd is akarja, meg mindenki így csinálja mindig, azóval ha különbözöl, akkor biztos te nem mondasz igazat'. Amúgy pedig nem is tudom, hogy jön ide a szőke herceg, mert bár tényleg nem vágyom ilyesmire, de az első kommentemben egyáltalán nem erről beszéltem, hanem arról, hogy vannak emberek akik más mennyiségű vagy milyenségű kapcsolattartásra vágynak, de attól még lehetnek ugyanolyan boldogok.

2014. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Elég érdekes,elképzeltem ahogy jön egy tornádó(na jó annak nagyon alacsony az esélye,de tegyük fel..) te pedig nyugodtan szürcsölöd a teád. Miközben csak figyeled hogyan mozog :D (most ez egy nagyon szélsőséges példa,de érdekes)

Minőségben lesznek akkor itt a gondok.

Ez az előre eltervezem dolog is nagyon 2 oldalú.

Nem mindenki olyan hogy azért mond nemet mert nem akarja,és mert ő ezt nem tervezte el.Hanem mert lehet fél,szégyellős.

A kapcsolat milyenségén van szerintem a döntő hangsúly.

Érdekelne ha megosztanád hogy egy kapcsolatban is ennyire előre tervező vagy? Miért vannak terveid,s utasítasz vissza egy olyat ami jó lenne,csak nem te tervezted?

Félelem az újtól? vagy hogy magával ragad?

Ha megosztanád,de itt nem, üzenetben is elfogadnám.

Még nem találkoztam olyan személyiséggel mint te,és én akkor "extravertált" voltam ezek szerint régen. :)

Tanultam ma is egy új kifejezést.. hurrá :)

2014. ápr. 18. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!