Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A visszafogott lányok, miért...

A visszafogott lányok, miért annyira zárkózottak?

Figyelt kérdés

Eléggé nagydarab pasi vagyok,még sincs gondom a barátnő találással.Az a bizonyos "plázacica" külsejű lányok voltak sokáig a zsánereim.

Mikor rájöttem hogy mi kell nekik,nem volt többet akadály.

Sajnos a hátulütő hogy nem tudok értelmesen beszélgetni velük,magyarán nem az eszükért vágytam rájuk...

Ha volt aki picit okosabb volt,az meg lelkileg volt egy 0.

Szóval amire kellettek abban tökéletesek voltak,de kapcsolat szempontjából soha nem kaptam meg azt amit szerettem volna.

A visszafogott lányok,kezdtek el érdekelni.Akik szeretnek inkább megfigyelni dolgokat,sok jó gondolatuk van.Csodás velük társalogni. Jön a bökkenő... ha engedik..

Annyira be vannak zárkózva hogy lehetetlen feloldani őket..

Bármivel próbálkozom... ha meghívom egy ebédre..akkor nem szeretne jönni.. inkább hazamegy és fekszik..(0.o)

Ha moziba..akkor se...

Másik eset... amikor azt hiszik hogy csak szivatásból vagyok kedves,odafigyelő.Csak átakarom verni..

Nem értem ezt,alapból a feltételezés .. ha tudja hogy dagi vagyok,bízhatna bennem picit..elvégre nem Jason Statham hanem egy Benny Hill hívja meg(ha már a hasonlatokkal élünk,ami nem teljesen jó mert Benny Hill tényleg megviccelte az embereket.. de ő is inkább az a kategória akit a belsőjéért szeretnek a nők :D)

Mit kéne tenni hogy egy ilyen lánnyal sikerüljön megismerkednem? Akiért képes vagyok lemondani erről a szokásomról hogy pláza cica legyen.Lehet ducibb is,nem zavar csak a kapcsolatunk lenne jó.


19/F (picit meglepő,de nem vagyok 30 fölötti :D )


2014. ápr. 17. 23:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Türelem és kitartás.
2014. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok. Rengeteg csalód miatt, egyszerűen féltem magam. Ennyire egyszerű. Ha ismernék egy férfit, akiről tudnám, hogy felpróbálta a pláza csajok 90 %-át, én sem gondolnám hogy komolyak a szándékai. Ettől még lehetnek, az emberek változtatnak. De túl nagy kockázat lenne, a zárkózott lány biztosra megy. Sorry.
2014. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Türelmes és kitartó vagyok,ha látnám hogy legalább egy apró mosoly ülne az arcára ha mondok neki 1 viccet vagy ha kedveskedek.Azonban itt a 95-éves nagyanyó szindróma van,aki elé meztelenül is állhatsz,ő csak néz,nem is pislog... :)


Az hogy voltam olyan lányokkal nem hiszem hogy jellemezné azt hogy milyen vagyok.Sokáig cikiztek,meg se mertem szólalni társaságban.Sőt odáig fajultak a dolgok,hogy emberek közé is féltem menni,mert mindig az járt az eszembe hogy most tuti rólam van szó...

Megváltoztam,és elkezdtem azzal hódítani amim jó,a belső tulajdonságaim.

Nem csaltam meg soha egy nőt sem,nem vertem át őket.Semmi olyasmi ami miatt haragudni kéne rám.Csak elmagyaráztam nekik hogy mégse ez ami kell nekem.Türelmes voltam velük,és barátként váltunk el mindig.

Mégse lehetek annyira szörnyű ember..

2014. ápr. 17. 23:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy szörnyű ember vagy :) Én nem ítéllek el, de egy komoly lány nem feltétlen fogja ezt pozitívumként látni. Ha megismer, és látja, hogy nem átverted, kihasználtad őket, változhat. Tehát tényleg türelem :)
2014. ápr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Magamból indulok ki most,ha adódik egy sokáig bezárt lánynak/fiúnak egy helyzet hogy igen végre élje az életét.. nem teszi meg?

Jobb néha sírva elaludni hogy megint egyedül vagyok és mennyire sz@r(elnézést) érzés..?

Lehet negatívum..bár ezt meg sem szoktam említeni mikor egy lánnyal ismerkedem.Nem vagyok az a dicsekvő fajta..

2014. ápr. 18. 00:06
 6/17 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig próbálkozol náluk általában? Mikortól várod el, hogy megnyíljanak előtted?
2014. ápr. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Megnyílás eléggé tág fogalom.

3.-4. beszélgetés után,már nincs kedvem a 4.-5.-re is odamenni..

Gondolom van aki ismeri a helyzetet,hogy válaszoljon az is kész csoda..

Nem várom el hogy megnyíljon előttem varázsütésre.

Csak azt hogy néha elmosolyodjon,vagy megemlítse hogy jó velem beszélgetni.Amiből már letudom szűrni azt hogy,igen érte megéri harcolni,akár huzamosabb ideig is.

2014. ápr. 18. 00:25
 8/17 anonim ***** válasza:
a 3-4 beszélgetés semmi, ha magamból indulok ki. véleményem szerint türelmetlen vagy, bár lehet, hogy lesznek mások, akik mást mondanak. a zárkózottságnak is vannak fokozatai, és szerintem ha tényleg ilyen lányoknál szeretnél próbálkozni, akkor adhatnál nekik több esélyt is.
2014. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Jogos a látásmód.Azonban nekem is,picit zavaró amikor már a 4. beszélgetés után se mutat egy apró jelet sem. Max annyi hogy nem zavar el.. talán ez lenne a jel?

Azzal is szimplán megelégednék ha egy beszélgetés után azt mondaná hogy :"remélem máskor is beszélgetünk"

Azután addig lesem szállnék a dologról,míg igent nem mond egyszer nekem :)

Na de így borzalmas,a tudatlanság.Hogy azt sem tudom, egyáltalán akar e ő is ismerkedni velem.

2014. ápr. 18. 00:40
 10/17 anonim ***** válasza:
ami neked a 4. beszélgetés után tök természetes lenne, az egy zárkózott lánynak nem az. és én például sosem mondom senkinek, hogy de jó veled beszélgetni, remélem majd máskor is beszélünk :D érezni fogod, amikor már feloldódott melletted. utána beszélgess vele még egy kicsit, és csak azután kezdj el programot szervezni. a kulcs a türelem. és ha komoly kapcsolatot szeretnél, akkor amúgy is megéri türelmesnek lenni. csak ebben az esetben kicsit többre van szükség, mint egy átlagos lánynál :)
2014. ápr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!