Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mit szóltok az olyan...

Lányok mit szóltok az olyan helyes fiukhoz akik zárkozottak?

Figyelt kérdés
Pl ráirtok két naponta de nem nagyon akar úgy beszélgetni max kétnaponta ir vissza viszont látjátok hogy sok csaj oda van érte és szeretnétek ti járni vele de nem nagyon reflektál az irásotokra pedig mindent megpróbáltatok hogy felhivjátok magatokra a figyelmet ilyenkor már nem erösködtök vagy kitartóbbak vagytok azért
2014. ápr. 12. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
tarts ki mellete de ne legyél rámenőd adj neki egy kis levegőt...meg próbálj szemályesen beszélni vele :)
2014. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hááát kb. én is ilyen vagyok. :)
2014. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem is inkább személyesen próbálkozz! amúgy tapasztalatom szerint az ilyen srácok a legérdekesebbek, szóval megéri kitartónak lenni :)
2014. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat pontosítok én fiu vagyok csak érdekelt hogy a lányok mit gondolnak erről
2014. ápr. 12. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!