Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szórakozóhelyen hogy...

Egy szórakozóhelyen hogy lehet beprobálkozni a a nőknél? Mit lehet tenni annak érdekében hogy észrevegyenek és ha észrevettek ne elutasitsanak hanem jöjjenek táncolni stb stb?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat előre is köszi
2014. ápr. 17. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Hát, mi lenne, ha nem nőzni mennél, hanem szórakozni? :) Mindenki jól jár: békében táncolhatnak, nem ér elutasítás! Pompás!
2014. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne nyomulj, legyél udvarias, tisztelettudó. Ez egy szórakozóhelyen annyira ritka, hogy ha csak az alap, elvárható, normális emberi viselkedésért nem sz-pnak le, akkor semmiért :D
2014. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
xD köszi, habár tudom ilyen helyekre elég felszines emberek járnak, én kb csak évente 3-4x haverokkal, csak nem tudom hogy lehet ismerkedni itt
2014. ápr. 17. 22:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen? Itallal vagy pénzzel. Vagy mindkettővel.
2014. ápr. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nálam az válik be, hogy ha látom a pasin, hogy kedvesen néz rám, mosolyog (és nem olyan kanos fejjel vigyorog). Ha ezt észre veszem és szimpatikus (kedves mosoly után már csak az lehet)akkor visszamosolygok. Ezután oda jön hozzám és udvariasan köszön. Elmondja, hogy szimpatikus vagyok, szeretne megismerni vagy táncolni. Innentől kezdve nyert ügye van.

19L

2014. ápr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyszerűen csak, szó nélkül fogd meg a kezét, és húzd el táncolni - persze ésszel, nem erőszakosan. Csak vigyázz, nehogy úgy járj, mint én! Azóta (16év) már 2 gyerekünk van.

36Ff

2014. ápr. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én általában megállok a szórakozóhely előtt a Q7 terepjárommal.

Szólok a kidobóknak hogy a kocsira vigyázzanak, mer a tulaj jó haverom.

Bemegyek a diszkóba, pacsizok a tulajjal, meg a többi kidobóval, már készítik elő a VIP asztalt.

Mire ez megvan , ált 4-5 lány már ott van velem.

nem tudom honnan jönnek, de van mikor válogatnom kell, ki ülhet le inni és dumálni.

Jah és persze a terepjáróba is csak 4 lányt tudok egyszerre elvinni.

De van olyan, hogy mind a 4 ülés foglalt hazafelé menet.

nekem így megy hétvégente, erre voltál kíváncsi?

2014. ápr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Neked már aludnod kellene nem itt estimesét tartani.
2014. ápr. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!