Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, hogyan ismerhetném...

Mit tegyek, hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 2 osztálytársammal (szintén fiúk) nagyon jóban van, de másik suliba jár, mint mi.(edzésről ismerik egymást, egy csapatban játszanak). Nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogyan ismerhetnénk meg egymást, mert egyik osztálytársamban sem bízom annyira, hogy elmondjam nekik, hogy tetszik. Párszor már láttuk egymást, többé-kevésbé egy "kupacon" ültünk meccsen (nem mellesleg csak miatta járok), és több másik osztálytársammal is jóban van. Kollégista, de mostantól nem hiszem, hogy igazán itt maradna hétvégén, mert már nincsenek meccseik, vége a szezonnak, így a "véletlenül" ugyan ott bulizunk sem lehetőség. Nincs valami ötletetek? 16L

2014. ápr. 17. 16:59
 1/3 anonim válasza:
Te is haverkodj a két osztálytársaddal és velük együtt már a közelébe kerülhetsz Te is a srácnak.
2014. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amolyan iskolai haverok vagyunk, ha segíteni kell ott vagyunk egymásnak, de iskolán kívül nem igazán van kapcsolat köztünk, és nem is igazán tudom, hogy hozzájuk hogyan kellene közelednem
2014. ápr. 17. 21:23
 3/3 anonim válasza:

Bízz magadban és sikerülni fog! Ez az első lépés, a második hogy te KEZDEMÉNYEZZ! Neked tetszik a fiú, akkor neked is kell belekezdeni a dologba,ne várd el hogy ő jöjjön oda hozzád, lehet hogy ez is előfordulhat, mert az érzés kölcsönös köztetek és ő fog közeledni, de ezzel nem szabad alapozni! Ha félsz ilyen nyíltan odamenni, ekkor kezd egyszerűbben. Csak menj oda hozzá edzés után dícsérd meg hogy milyen jól nyomja, nem tom csak simán, NE LEGYÉL TÚL HÍZELHŐ! Csak természetesen és keltsd fel az érdeklődését! Beszélgess vele edzés után, utána FB-n vagy akárhol és találkozgassatok. Tartsd a fejedben hogy ő tetszik neked és nem fordítva és közeledj hozzá, mert minnél többet vársz annál jobban csökken az esély. Érdeklődj róla a barátainál, barátnőidtől ilyesmi. És ha megkérdezik hogy miért, bejön neked? Akkor ne ijedj meg, ne pánikolj, csak hanyagul vesd oda nekik, hogy nem rossz srác na és? De ne legyél sértő az "És ha igen akko mivan?" típuú kérdésekkel. Legyél kicsit incselkedő de ne bunkó, azt szeretjük (legalább is én imádom) ha lányok csinálják. Sok sikert! :)

Üdv. Egy az útját kereső fiatal

2014. máj. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!