Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerhetnem meg?

Hol ismerhetnem meg?

Figyelt kérdés

Van egy magyar politikus,tudomasom szerint nem nos.Kb. 20 evvel idosebb nalam.Nagyon tetszik nekem es szeretnem,ha valahogy meg tudnank ismerkedni...Van otletetek?


20/L


2014. ápr. 7. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon vagy a politikában? Ha igen, keresd valami mód meg, ha nem, meg se próbáld, hagyd, hogy elmúljon
2014. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ózd, a csodák csodája! Egyébként meg FÉSZBÚÚK ((Facebook))
2014. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lépj be a pártba, biztos van ifitagozat vagy mi

amúgy ki?

2014. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat . Facebook-kal az a baj ,hogy nem hiszem,hogy foglalkozna egy nala 20 evvel fiatalabb lannyal,aki irt neki a face-en,hogy bejon neki :-D
2014. ápr. 7. 21:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez a partba valo belepes nem is rossz otlet,csak en nem vagyok annyira elkotelezett a politika fele... Bar ettol meg belephetnek mondjuk,de nem tudom,hogy ez garantalna-e,hogy tudok vele ismerkedni.
2014. ápr. 7. 21:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem rá gondolsz esetleg? [link]


Biztos tőle nedvesedett a bugyi, valld csak be. :-)

2014. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolso,nem,o nem az esetem. XD

Egy eleg ismert politikusrol van szo egyebkent,az egyik part frakciovezetoje....

2014. ápr. 9. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!