Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg a nekem...

Hogyan szólítsam meg a nekem teljesen szimpatikus lányt a buszon?

Figyelt kérdés

Van a buszon egy csaj, akibe teljesen belezúgtam, a stílusa is tetszik, megszakad érte a szívem, amikor látom hogy egyedül száll fel/le és mindig szomorúnak látom. A probléma csupán ott van hogy nem vagyok az a magabiztos típus és minden nap egyre rosszabb hatással van rám ez az egész. Múltkor egy egyszerű német feleletre kaptam 3-ast, csak azért mert rajta járt az eszem tanulás közben.(nem beszélve arról sem hogy amikor unatkozok/nem csinálok semmit akkor is csak rá gondolok)

Ha így folytatom, nem csak nő nélkül halok meg, hanem hajléktalanul is( az önbizalomról nem is beszélve ). A kérdésem: Hogyan tudnám megszólítani/szóváltásba kerülni vele? És onnan hogyan tovább? Kérem a komolytalanok kerüljenek.


16/F



2014. ápr. 16. 21:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az nem rámenős egy kicsit?
2014. ápr. 16. 21:50
 12/18 anonim ***** válasza:
amit a hatos mondott a legjobb. csináld azt. én is pont ugyan ilyen helyzetben vagyok. legyél te tökösebb, mit én:D
2014. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
pont az a lényeg te. rémenősnek kell lenni. ne barátkozni akarj
2014. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
igazad van :D
2014. ápr. 16. 21:54
 15/18 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet :/
2014. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Alkalmazkodj a körülményekhez, légy spontán, ne rezeld össze a gatyád
2014. ápr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
de édi vagy,úristen <3
2014. ápr. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sajnos én is ebben a cipőben járok, nem tudok mást mondani, mint hogy sok sikert. :) 15/F
2014. ápr. 17. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!