Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy 12. es srác, egy...

Kakukktojás13 kérdése:

Van egy 12. es srác, egy buliba ismertem meg, oda jár ahova én is. Nem ismerem még nagyon, de eddig nagyon jó fej, szimpatikus, tetszik is. Kérdeztem hogy hova megy tovább tanulni, Pestre megy. (Hajdú-Bihar megyéből írok) Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy megéri-e? Attól függ, mennyi egy menet. Vagy megvennéd kilóra? Vagy hogy érted, megéri-e?
2014. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kérdésedből arra következtetek, hogy ha elmegy tovább tanulni, akkor nagy lenne a távolság köztetek és nem tudod, hogy érdemes-e így kapcsolatba kezdeni ha netán neki is szimpatikus vagy. Javíts ki ha tévedek.
2014. márc. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 KisEmbaerke válasza:
Tudj meg róla több dolgot de ha tényleg szereted akkor meny vele de megérzed ha ő az igazi én is így szerettem bele egy lányba és ne feledd SOHA SOHA NE NYOMULJ.:D
2014. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira előre azért ne szaladjunk, hogy menj vele, de ismerkedhettek, abban még semmi rossz nincs. Bár ha elmegy tanulni és te beleszeretsz, akkor nehéz lesz neked.
2014. márc. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Izaaa17 érted hogy mire gondoltam. A távolság lenne a baj.Egy távkapcsolat pedig sose jó.. :/ Mit gondoltok?
2014. márc. 17. 21:20
 6/6 anonim ***** válasza:
nyilván vannak olyanok akik úgy gondolják, hogy az egész kitartás és bizalom kérdése, de én például nem vágnék bele. Főleg mivel mindketten fiatalok vagytok, még bármi megtörténhet. Ha kisebb lenne a távolság, akkor még mondjuk igen, meg ha találkozhatnátok rendszeresen. Úgy még egy ideig elfogadható lenne.
2014. márc. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!