Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet egy srac annyira felenk,...

Lehet egy srac annyira felenk, hogy ha meg tudja is, hogy a lanynak tetszik, akkor se kezdemenyez?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 10:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne. Vagy csak szimplán nem tetszel neki, azért nem kezdeményez még így sem.
2014. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen vagyok. Nem igazán félénk, inkább gátlásos. Ha már az illető odajött hozzám és beszélőviszonyban vagyunk, akkor hamar oldódok és megy, de az első lépést sosem tudom megtenni. Minden más megy.


23/F

2014. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy en is ilyen vagyok meg a srac is,ugyhogy nagyon nem tudom mit csinaljak. szerintem a srac meg egy fokkal nalam is felenkebb :D

bar o tudja,h nekem tetszik..

2014. márc. 17. 10:20
 4/16 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod? Mondtad neki?
2014. márc. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sose lehet benne elég biztos, hogy tetszik neked. akkor se ha mondod. mindig lehet hátsó indokot feltételezni, a sor végtelen.
2014. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. Ha csak nem szóban megmondtad neki személyesen, nem lehet biztos. Ezek a lányos "jelek" sosem működnek. Volt már, hogy félreértelmeztem valaki kedvességét és koppantam, mikor bepróbálkoztam nála. Na azóta aztán végképp elővigyázatos vagyok.
2014. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

kicsit osszetettebb a dolog,de a lenyeg az,hogy a kozos ismerosunknek elmondtam,o meg a tudtom nelkul tovabbadta neki.es ezt onnan tudom,hogy a kozos ismerosunknel rakerdeztem,es bevallotta,hogy elmondta a sracnak.

a "jelek" kuldeseben nem vagyok jo,ugyhogy abbol tuti nem .

de ha nem lehet biztos benne,miert nem probal megbizonyosodni rola? arra var,hogy en csinaljak valamit?

2014. márc. 17. 10:59
 8/16 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.
2014. márc. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok. Tudja, hogy tetszik nekem, mégsem lépett egészen nemrégig.
2014. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Noydra ***** válasza:
Óvoda.
2014. márc. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!