Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szólítsam meg a nekem...

Hogyan szólítsam meg a nekem teljesen szimpatikus lányt a buszon?

Figyelt kérdés

Van a buszon egy csaj, akibe teljesen belezúgtam, a stílusa is tetszik, megszakad érte a szívem, amikor látom hogy egyedül száll fel/le és mindig szomorúnak látom. A probléma csupán ott van hogy nem vagyok az a magabiztos típus és minden nap egyre rosszabb hatással van rám ez az egész. Múltkor egy egyszerű német feleletre kaptam 3-ast, csak azért mert rajta járt az eszem tanulás közben.(nem beszélve arról sem hogy amikor unatkozok/nem csinálok semmit akkor is csak rá gondolok)

Ha így folytatom, nem csak nő nélkül halok meg, hanem hajléktalanul is( az önbizalomról nem is beszélve ). A kérdésem: Hogyan tudnám megszólítani/szóváltásba kerülni vele? És onnan hogyan tovább? Kérem a komolytalanok kerüljenek.


16/F



2014. ápr. 16. 21:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szia!
2014. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nézz témába illő filmeket, olvass könyveket. Azért az már tényleg nagy gond ha abszolút semmi elképzelésed sincs.
2014. ápr. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Szia én 16 lány vagyok, nekem is pont ez van Azzal a sráccal.. MOndd hogy a Nyírbátorból induló buszon vagy!
2014. ápr. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
"Szia, te is ezzel a busszal utazol?"
2014. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, dévaványából indulóval megyek ami békéscsabára megy, pedig ez nekem is/neked is megkönnyíthette volna a dolgunkat.
2014. ápr. 16. 21:42
 6/18 anonim ***** válasza:
énis voltam így egyszer némileg hasonlo helyzetben, azt vettem észre hogy engem néz a lány amikor felszállok, szépen odementem hozzá, megkérdeztem leülhetek e mellé? persze igent mondott. leültem, utána kis szünet után megszolítottam: szia, ne haragudj de annyira ismerős vagy nekem. valahonnan ismerlek de nem tudom honnan, szerinted? (persze életemben nem láttam azelott de nekemse jutott jobb eszembe mivel szolíthatnám le? ) ha nem vagy neki szimpatikus elintéz annyival hogy bocs nem ismerlek. ha kedvesen válaszol kérd hogy mesélljen magárol hátha beugrik honnan ismerheted, így informáciot szerzel rola, utána mivel persze nem jottok rá ;) :D lehet kezdeni beszéllgetni másrol, mit szeresz, hobbi stb... :) sok sikert ;)
2014. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Igen:/ De szerintem nyugodtan szólítsd meg, pl. én is örülnék, ha megszólítana a srác.
2014. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kössz, ez sokat segített, csak az a baj hogy várnom kell ezzel szünet végéig :(
2014. ápr. 16. 21:45
 9/18 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki: De szépen ugrál a csöcsöd amikor zökkenő van :D
2014. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
szerintem mond neki, szia bocsi de tetszel, ismerkednék veled, van kedved?
2014. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!