Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy baj van, ha a lányok a...

Nagy baj van, ha a lányok a szememben, buta, médiamanipulált, felszínes, logikátlan teremtmények?

Figyelt kérdés
Ők meg csak rondának tudnak nevezni engem.
2014. ápr. 14. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagy baj van, ha a fiúk a szememben buta, médiamanipulált, felszínes, logikátlan teremtmények?


Csak ugyanúgy általánosítok, ahogy te :)

2014. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, azt gondolsz, amit akarsz.

Neked lesz s.zar egy idö után.:)

2014. ápr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem mindig is szar volt az élet... Nem csak azóta, hogy ráébredtem mennyire sekélyes lények a lányok és, hogy csak a testük szerethető.
2014. ápr. 14. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

A többség ilyen, a csávók között is amúgy. (Mr. Partyarc és haverjai sem éppen az eszükről híresek.)


Ha szerencséd van találsz olyat aki tényleg nem ilyen, nem pedig csak próbálja magát jobb színben feltüntetni. Mert hát kitől hallottad valaha is azt mondani, hogy "hát igen, én egy buta, felszínes, manipulált ember vagyok"? Senkitől, pedig ők vannak többségben, szóval valószínűleg néhányan közülük tévedésben élnek.

2014. ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Légy szíves sorolj néhány dolgot, ami benned szerethető. A tisztánlátásod eleve nem játszik, szóval...?
2014. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valóban ronda lehetsz, aki nem a saját csoportjában játszik...

Magadhoz hasonló, veled egy szellemi és testi szinten lévő lányoknál próbálkozz, ne a discoban, vagy egyéb agyonművelt lények gyűjtőhelyén ismerkedj. Talán több sikerrel jársz.

2014. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jól mondták.

Neked lesz szar, nem nekünk, szóval ez a te bajod. :D

2014. ápr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lényegében saját magadat kosarazod ki, ezért tulajdonképpen még hálásnak is kellene lennünk :D
2014. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!