Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bejön a pasiknak, ha egy lány...

Bejön a pasiknak, ha egy lány kezdeményez? Ha pedig igen, mi az, amit még nem számít soknak, hanem úgymond az egészséges határokon belül van? (Általánosságban is érdekel, nem csak a konkrét esetem kapcsán - L/ 17 )

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban, aki tőlem két évvel idősebb, és tudom róla, hogy nagyon félénk, viszont szimpatikus vagyok neki. Köszönő viszonyban vagyunk és már hozzáadtam közösségi oldalon is, mégsem tudom, hogyan is kezdhetnék vele. Ha szemtől szembe odaállnék szerintem kellemetlenül érezné magát. Ha ráírnék például Facebookon ötletem sincs mit mondhatnék, mert nem nagyon van így közös érdeklődési körünk sem. Viszont ha leírnám neki, hogy szimpatikus meg hasonlók ahogy ismerem inkább menekülőre fogná. Előre is köszönök minden tanácsot!

2014. ápr. 12. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Én nem szoktam díjazni, ha lány kezdeményez... mondjuk nem is vagyok félénk... 18/f
2014. ápr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Nem fog neki bejönni, viszont kell neki. A félénk emberek jól fogadják, ha másik vezet, csak először még menekünének a helyzet elől, de ha nem hagyod akkor valszeg lesz sikered, márha egyáltalán összeilletek. És ne neten próbálkozz, mert ott könnyen visszautasít, élőben kell sarokba szorítani.
2014. ápr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg könnyen lehet, hogy nem venné menekülőre, hanem pont hogy örülne is a közeledésednek. Ha félénk, biztos nem mer ő lépéseket tenni feléd, de ha szimpi vagy neki, azzal tuti nem lenne baja, hogy TE kezdeményezel.
2014. ápr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bejön,ha egy lány kezdeményez mivel én már nem sokszor tudom rávenni magam,mert fapofával áll az összes,és így nem tudom mit lehet vagy mit nem.Nem tudok olyat ami túl sok lenne,valószínű azért mert nálam még soha nem kezdeményezett egy csaj sem...
2014. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

14:53

Ha te lennél az a fiú, akiről írok, nálad mi lenne a leginkább nyerő? :) Mert a kiszemeltemnek is hasonló hozzáállása van :)

2014. ápr. 12. 15:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl bejön, ha egy lány kezdeményez.


Azt nagyon tudom utálni, mikor a lányok nyafognak mert tetszik nekik egy pasi, de a pasi a létezésükről sem tud, még is azt várják, hogy majd ő lép... Ilyen esetben még is mi veszítenivalótok van? Tessék odamenni a pasihoz és ismerkedni.


A kérdésre visszatérve: Ha félénk akkor csak finoman, ne legyél rámenős. A legjobb személyesen beszélgetni vele. Ne úgy menj oda hozzá, hogy elmondod neki, hogy szimpatikus stb... hanem csak simán beszélgess. Ha nem akarsz egyedül menni, menj oda a barátnőiddel az ő társaságához. biztos nem egyedül álldogál...

Vagy vigyél bele egy kis női csalafintaságot :D Tudd meg mondjuk mit csinál az egyik délután, te meg puszta "véletlenségből" arra jársz...


Aztán majd ha már legalább beszélgettek és hozzád mer szólni, esetleg már kérdezni is rólad, akkor szép lassan kitálalhatsz neki, hogy nagyon szimpatikus stb...

2014. ápr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Ha félénk, akkor az is lehet, hogy sehogy nem fog összejönni. Én is az voltam, és bárhogy próbálkoztak be lányok, lepattintottam őket valahogy mindig. -> Szerintem a félénk fiúkat hagyni kell a fszba. Félénk fiú, töketlen.
2014. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem írj neki kezd úgy h szia mitcsinálsz és utána kialakul
2014. ápr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kerdezd meg hogy szabad e delutan vagy valami
2015. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!