Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondolnak a nők akkor, ha...

Mit gondolnak a nők akkor, ha egy srác rájuk ír Facebookon, hogy lenne-e kedve ismerkedni?

Figyelt kérdés

Vannak olyanok, akik nem írnak vissza semmit. Miért? Nehéz lenne azt írni, hogy kopjon le az illető? :) És mellette van egészalakos képem is, nem fénykép nélkül írok. Igaz, nem találkoztunk előtte, de ha nincs lehetőségem közel kerülni máshogy egy lányhoz, hogy máshogy ismerkednék? És bulikba nem járok, azt se tudom, hova jár a lány és hova nem, csupán a Fb-on találok rá, ott veszem észre.


Eleve lúzernek gondoljátok az olyan srácot, aki Fb-on ír rátok? Ha helyesnek tartjátok képről, akkor is előfordul, hogy nem írtok vissza, mert így próbálkozott?



2014. ápr. 11. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem társkereső.Mondjuk hála rám senki se ír,mert nem vagyok fent:D
2014. ápr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A társkeresőkön csak idősebb nők vannak, vagy olyanok, akik nem gondolják komolyan sokszor...

Arra nem gondolnak az egyedülálló nők, hogy én nem akarnék csak online ismerkedni, hanem találkoznék is velük? :) Nem értem őket.

Nem akarok pofátlan lenni élőben, hogy letámadok valakit, miközben rohan valahová, vagy várja a padon a pasiját, stb. Egyszerűen nem akarok így. És tudom, hogy vannak nők, akik meg egyedül vannak és várnának valakire.

És igen, van baráti társaságom, de egyszerűen nehezen tudnék időt szakítani arra, hogy a kávézókat járjam velük. És akkor sem biztos, hogy pont azzal találkoznék, akit egyszer láttam valahol.

Célirányosan menne (mehetne) ez az egész, ha kicsit nyitottabbak lennének a Fb-on is az emberek, vagy legalább nem érezném ott is ezt, hogy azt gondolják (hát ez meg mi a fenét akar?) Mert ezt érzem rajtuk.


Az idegenek leszólításáról mindig azok jutnak eszembe, akik megállnak az utca közepén és mindenkivel nekiállnak beszélgetni...és közben tök elmebetegnek nézik az emberek őket.

2014. ápr. 11. 14:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Néha én is ismerkedek neten, de facebookon pasival csak ha látom a profilján a képeket és az adatokat. Ma már sok a pedofil és a pszichopata, és az internetet sok esetben már felhasználták az undorító dolgaikra, ezért az emberek elég bizalmatlanok.
2014. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!