Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác nem olvas el...

Ha egy srác nem olvas el facebookon, akkor vége?

Figyelt kérdés
Egy sráccal randizom pár hónapja. Eddig ő keresett. Legutoljára hagytam neki egy sort 1 hete és azt még el sem olvasta. Természetesen nem fogom számonkérni, vagy újabb üzenetet hagyni neki, eddig sem zaklattam ilyenekkel, de igazából nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az oka. Szerintetek nem fogja már elolvasni? L/22 F/23
2013. szept. 21. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyerekek.

Mindennek vége.Most dugjatok utoljára.Mert holnap már vége a világnak.

2013. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Ezt nem neked szánom sértésnek,és senki se vegye magára,DE rémes ami a mai társadalomban megy.Hogy hagyhatjuk,hogy egy facebook üzenet elbizonytalanítson minket,vagy egyáltalán összevesszünk rajta?Én 16 évesen látom,hogy milyen rossz,és szánalmas,hogy az emberek így függenek a facebooktól,és ez alól én sem vagyok kivétel,hányszor összevesztem már valakivel egy rossz üzenet miatt...:SS Kár,hogy nem tudom mit kéne tegyek ellene,de már próbálkozom,mert egyre kevesebbszer írok valakinek,vagy írok vissza.

Neked pedig azt tudom tanácsolni,hogy írj rá,hogy nem akar-e találkozni veled valamikor,gondolom ha fbn üzengettek nem randiztok olyan sűrűn.Ezt én nem venném zaklatásnak.

2013. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez hihetetlen 20 év felett is ez megy ? Én már nem is hiszem el, 15 éveseknél ok, ez van, de 20+ ? TELEFON !
2013. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én amúgy ezt szoktam megunni "Eddig ő keresett. Legutoljára hagytam neki egy sort"


Nem ír rám magától vagy a mégis, akkor is 0 értékű, na így gondolkozz !

2013. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Feltalálták már az emberiségben a személyes kommunikációt, esetleg telefont.
2013. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!