Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác elköszön, h megy...

Ha egy srác elköszön, h megy aludni, de aztán fent van facebookon még egy órát, akkor az rossz jel, ugye?

Figyelt kérdés

Ő írt rám,most beszéltünk először. Egész jól elbeszélgettünk,aztán hirtelen megállt a beszélgetés,semelyikünk sem dobott fel témát,és írta,h holnap korán kel,úgyhogy megy aludni. Szépen elköszöntünk egymástól,de azóta már lassan 1 óra eltelt,és még mindig fent van. Nem tevénykedik,nem lájkolgat és nem tesz ki semmit,de akkor is...fent van. Akkor ez most mit jelentsen? Vagy felfújom a dolgot?

18/L


2013. júl. 14. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
facebook iz srs bsns
2013. júl. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Lehet hogy csak föltartják még..
2013. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
menj csicsikálni
2013. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
roossz
2013. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért köszönt el, h még tudjon játszani.
2013. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Elég kamu duma, legalább csinálná rejtve a hülyéje.
2013. júl. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy telefonon nyomja csak nem lépett ki.
2013. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

lehet h véletlenül maradt bent chaten (velem is volt már ilyen)

de amúgy nemhiszem, szerintem azért mert nem volt semmi téma,és nem tudta mit mondjon ezért inkább elköszönt hogy ne hidd unalmasnak

2013. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, felfújod a dolgot :D. Lehet belépve maradt, de az is lehet, hogy olyan mint én. Ha facebookon beszélek egy lánnyal van hogy teljesen kifogyok a témákból, ilyenkor inkább kihúzom magam, hogy ne nézzen komplett idiótának. Élőben nincs ilyen gondom.
2013. júl. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát lehet még feltartották egy darabig utána lement és még a zöld pötty utána is világítani szokott egy darabig.. vagyis nekem mondták már többen is hogy úgy látták még fent vagyok. Nem feltétlen rossz jel. Főleg ha jól elbeszélgettetek. :)

18/L

2013. júl. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!