Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy srác elköszön, h megy...

Ha egy srác elköszön, h megy aludni, de aztán fent van facebookon még egy órát, akkor az rossz jel, ugye?

Figyelt kérdés

Ő írt rám,most beszéltünk először. Egész jól elbeszélgettünk,aztán hirtelen megállt a beszélgetés,semelyikünk sem dobott fel témát,és írta,h holnap korán kel,úgyhogy megy aludni. Szépen elköszöntünk egymástól,de azóta már lassan 1 óra eltelt,és még mindig fent van. Nem tevénykedik,nem lájkolgat és nem tesz ki semmit,de akkor is...fent van. Akkor ez most mit jelentsen? Vagy felfújom a dolgot?

18/L


2013. júl. 14. 23:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ki nem sz.rja le a faszbukot?
2013. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
lehet farmol a karija valami mmorpgben:D
2013. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
Mással kavar:S
2013. júl. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Az, hogy Ő írt rád és egész jól elbeszélgettetek az jó, szóval szerintem semmi baj nincs. Mert én is szoktam ilyet csinálni, hogy igazából még lenne időm, de inkább megyek mert úgy érzem, hogy mennem kell... elég ennyi, majd holnap folytatom.


Amúgy az is lehet, hogy úgy hagyta a gépet... :D

2013. júl. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Facebookra ne alapozz. Nekem skype, facebook 24/7 online, de a munka miatt, ha alszok, akkor is kapjak meg minden üzit/filet.

Bár én előrevetítem, hogy mindig online vagyok, és ha nem válaszolok, akkor kb ALSZOK, de még ezt sem tudják sokan felfogni, és nekiállnak hisztizni.


NE FACEBOOKRA ALAPOZZ !

2013. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Nálam pl úgy van, hogy a tableten a wifi éjjel-nappal be van kapcsolva, a facen úgy látszik non-stop fent vagyok közben meg nem, mert elmegyek itthonról vagy alszok stb és az üzeneteimről..e-maileimről..stb azonnal kapok értesítést tabletre..a számítógépemet nem is kell bekapcsolnom! Lehet nála is ez van!
2013. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Telefonon mindig be van jelentkezve, ott úgy lehet kilépni, ha kilövöd a WIFI-t, lehet, hogy nem ezt tette...

Ugyanakkor, ha kifogy a témából, ami kezdetben nem újdonság az a legjobb ha elköszön, ez inkább jó jel, mert nem akarja, hogy azt hidd, hogy már nem tudtok miről beszélgetni(lelőttem a poént) és így inkább ezt írja...

2013. júl. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csináltam már ilyet, ha épp nemvolt kedvem beszélni vele.
2013. júl. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én akkor köszönök el idő előtt a lányoktól chaten, ha látom, hogy lapos a beszélgetés, és most épp nincs témánk. Így nem az marad meg a lányokban, hogy milyen sokáig csönd volt, hanem hogy kevés ideig, de tartalmasan beszélgettünk.
2013. júl. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lehet, csak nem facebookon akar veled beszélgetni, ha magamból indulok ki. Ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy beállítom a chaten, hogy csak az a néhány ember lásson engem akit engedélyezek.
2013. júl. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!