Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányoknál van esélyem?

A lányoknál van esélyem?

Figyelt kérdés

182 cm és 64 kg vagyok, tehát vékony. Barna hajam és szemem van, szemüveges vagyok. Visszahúzódó és félénk vagyok, mert általánosban és középiskolában kiközösítettek, piszkáltak. Igyekszem kedves lenni, de eddig ezt senki sem értékelte. Okosnak nem mondanám magam, sok dologra van rálátásom, de sok mindenhez buta vagyok. Nagyon ügyetlen vagyok és ha ideges vagyok akkor még inkább. Ez általában olyan emberek társaságában fordul elő akiknél zavarban vagyok.


19/F



2014. ápr. 10. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
a leírtak alapján jó ember lehetsz, azoknak mindig van esélyük egy normális lánynál :D
2014. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És nincs véletlenül 1 voki-toki-d?
2014. ápr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől kérdeztem bocsi :D
2014. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg neki válaszoltam.
2014. ápr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esélyed természetesen van. Legyen önbizalmad is: használd ki a pozitívumaidat.
2014. ápr. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Nézd,őszinte leszek. Ahogy így leírtad magad,egy tizes skálán kb. 4-es vagy. Tudom,hogy elavult ez a "pontozós" módszer,mégis hasznos. A lényeg,hogy hozzád hasonló lányokkal akarj ismerkedni. És máris lesz esélyed. Az a baj sokszor a srácokkal,hogy nincs önkritikájuk,nem veszik észre a hiányosságaikat,de attól még minimum Nicole Scherziger kéne nekik.

Amúgy meg lehet,hogy jobb vagy,mint gondolod,csak nincs önbizalmad. Erre nem gondoltál még?

2014. ápr. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!