Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak az alacsony lányok...

Csak az alacsony lányok tetszenek nekem (160cm alatt). Én is alacsony vagyok (174cm). Van esélyem az ilyen lányoknál?

Figyelt kérdés

Valamiért csak az alacsony, vékonyabb, szép fenekű, sötét hajú lányok tetszenek nekem. Valahogy a magasabbak nem. Én sem vagyok égimeszelő, alacsonynak mond minden nő. A magasságomat szoktát gyakran firtatni, ezért gondoltam hogy megpróbálkoznék azoknál akik igazán tetszenek nekem. A péniszem is átlag alatti méret (14cm), lehet hogy jobban is passzolnék egy "kicsi" csajhoz. Még szerencse is hogy ők tetszenek. Viszont úgy vettem észre hogy ezek a lányok magas pasikkal vannak általában. Valamiért olyan "cukik" és vonzzák a srácokat.


Szerintetek lehet esélyem? Hogyan közeledjek? Ahogy észrevettem ezek a lányok általában magabiztosabbak, így tartok tőlük.


21/F



2013. nov. 6. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:

160 cm körüli csajokhoz tök jó a magasságod, és a méreted.


A vicc az hogy néha szűk punci miatt sokszor magasabb férfiak is rájuk hajtanak, de alacsony csajok többségének már 17-18 cm is sok hosszabb távon.

2013. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért tetszenek jobban nekünk az alacsonyabb lányok általánosságban, mert férfiasabbnak érezzük magunkat, ha magasabak(nagyobbak) vagyunk.
2013. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi általánosítás egy kérdésben!


"Van esélyem az ilyen lányoknál?"

Valamelyiknél igen, valamelyiknél nem. Van, akinél a magasság huszadrangú szempont, másnál a szűrőtulajdonságok egyike. És az a magasságtól végképp független, hogy kinél van így és kinél úgy.


"A péniszem is átlag alatti méret (14cm)"

NEM átlag alatti, hanem átlagos. Csak akkor átlag alatti, ha jól felkerekítetted a valós értéket.

Amúgy NINCS bizonyítottan összefüggés a magasság és a hüvelyméret között, azaz a kisebb lányoknak nincs feltétlen kisebb. Csak ezért ne akarj alacsonyabb lányt.

Mondjuk a technika egyébként is sokkal többet számít, mint a méret.


"ezek a lányok általában magabiztosabbak"

Lehet hogy te ilyen lányokkal találkoztál, de ez is egy magasságfüggetlen tulajdonság.

Inkább arról lehet szó, hogy általánosságban "tartasz" a nőktől.

2013. nov. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megsúgom a titkot. Nem a magasságoddal van a gond. Ne érts félre, nem bántani akarlak ezzel.
2013. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 174 cm-es magasságod teljesen átlagos szerintem, nem alacsony.

Tiszta hülyékkel találkoztál eddig, akik alacsonynak mondtak :)

Csak egy picivel vagyok magasabb, mint te (177 cm), de eddig kevés olyan lánnyal találkoztam, akik magasabbak lettek volna nálam.


De ez a magasság dolog tényleg nem nagyon számít. Ha téged mindig ilyen indokkal koptattak le, akkor vagy túlságosan nyomultál és már nem tudtak kínjukban más kifogást kitalálni, vagy ahogy írtam, idiótákkal akadtál össze :D


Amúgy meg gondold végig. Nyilván úgy tűnik, hogy az alacsony lányok magas pasikkal járnak, mert ők ALACSONYAK :D Egy 160 alatti lányhoz képest mindenki égimeszelő :D


Közeledni ugyanúgy tudsz hozzájuk, mint akárkihez. Első körben mondjuk hozzájuk szólsz, aztán majd kialakul.

2013. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is alacsony lány vagyok. :)
2013. nov. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy: Tök átlagos testméreteid vannak


Kettő: A magasság/péniszméret nem egyenlő a párkapcsolathoz kellő tuti recepttel.


Ahogy írták nem a magasságoddal van a baj :) sajnálom. Én se bántásból mondom.

2013. nov. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!