Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy hívjam el randizni?

Hogy hívjam el randizni?

Figyelt kérdés

16 éves nem igazán ismerjük egymást csak max látásbol..nekem nagyon tetszik és aranyos is és nagyon okos úgy tudom. El szeretném hívni randira, de csak facebookon tudok vele beszélni és szeretnék rögtön a lényegre törni. Mit írjak neki szerintetek? Gondolkoztam már én is sokat de kíváncsi lennék más véleményére is.

17/f



2014. ápr. 8. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! lenne kedved eljönni velem egy randira?


nem kell mindent túlbonyolítani...

2014. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátom úgy csinálta, h megbökött. Én visszaböktem, aztán újra és újra, mígnem rám írt és elkezdtünk beszélgetni. Végülis azzal kezdte, hogy lenne-e kedvem megismerni, mert ő szimpatikusnak tart és szívesen megismerne. Randiztunk és azóta össze is jöttünk. De mi már látásból ismertük egymást előtte. Egy vadidegen srácnál ez rosszul sült volna el.
2014. ápr. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!