Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátnőm rámászott a nekem...

Barátnőm rámászott a nekem tetsző fiúra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudja, hogy tetszik nekem és a szemem láttára elkezdett flörtölgetni vele és amikor rászóltam, hogy miért csinált ilyet, még ő volt megsértődve.

2014. ápr. 6. 13:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy a fiúnak is tetszik ő. Akkor mászott rá, a fiúra, amikor az pont részeg volt és utána meg letagadta, pedig a szemem láttára csinálta. Milyen barát az ilyen...
2014. ápr. 6. 13:48
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én véleményem szerint beszélgess vele erről és ha nem veszi a lapott küld el a kurv.a anyába :)
2014. ápr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked az a barát aki a te érdekeidet helyezi előtérbe a sajátja helyett? Azt szolgának hívják.


Ő is önálló ember,saját vágyakkal amiket van mersze megvalósítani.Ez zavar téged.

Amíg te csak arra vagy képes hogy ábrándozz a fiúról addig mi közöd hozzá hogy mit csinálnak?

2014. ápr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Már nem is vagyunk barátok, mert mostanába már nem is voltunk olyan jóban és nem is értem miért mászott rá, mert egyáltalán nem is az esete.
2014. ápr. 6. 14:03
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Na várj!

1. Akinek ilyen barátai vannak, annak nem is kell ellenség.

2. Mi a francért nem voltál képes flörtölni a sráccal? Vártál a csodára?

3. Ez egy szabad ország és a barátnőd kikezdhetett a sráccal - az más kérdés, hogy nem éppen etikus tett volt a részéről, de legalább látod hányadán álltok.

2014. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy neki is joga van vele kikezdeni, de milyen barátnő az ilyen, és most még ő van megsértődve.
2014. ápr. 6. 14:14
 17/18 pinkpancser ***** válasza:
Próbáljátok ki az édeshármast :)
2014. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

ha már nem vagytok barátnők akkor meg minek kérded, hogy milyen barátnő? Abszolút semmi közötök már egymáshoz.


Amíg ezen morfondírozol addig be vethetnéd magad a csábítás művészetébe! Ne arra várj, hogy együtt éreznek veled vagy gyámolgassanak, mert attól nem leszel előrébb!


Tessék megszerezni a pasit és magasról lesajnálni a csajt. Ennyi. Több figyelmet, szót az eset nem érdekel.

2014. ápr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!