Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha félek kettesb...

Mit csináljak ha félek kettesben lenni egy nekem tetsző fiúval?

Figyelt kérdés
félek hogy nem lenne téma, vagy ilyesmi, mert már volt rá példa, és elég gáz volt... csak nztük egymást kb.... vagy van pár tippetek miről lehetne beszélgetni?
2014. jan. 20. 13:56
 1/9 anonim válasza:
mennyi idős vagy mennyire tetszik neked?
2014. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nézzétek egymást. Ez is egy tök jó elfoglaltság, ki neveti el magát előbb...
2014. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha igy erzel, akkor meg nem allsz keszen egy parkapcsolatra :)

varj meg par evet.

2014. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
sztem igyatok meg valamit, egy kis bort pl. az majd oldja a hangulatot
2014. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem mindenkihez passzol első randik időszakában közös vacsora, sütizés. Mehettek pl. bowlingozni, biliárdozni, korizni, táncos helyre.
2014. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, drágám, ha azt várod hogy a másik dobjon fel témát akkor valszeg csendben fogtok ülni, tudod csak akkor tudtok jót beszélgetni, ha te is érdeklődöl.


Meg úgy könnyebb ha közös programjaitok vannak, mert arról lehet beszélni pl.


Szal ha odamész és várod, hogy legyen valami, az csak nagyon ritkán vezet valamire, ugyanis csak kevés srác képes "karakterből" kinyomni az ismerkedést ha érted miről beszélek.


Szóval csinálj vele közösen dolgokat, utána könnyebb beszélgetni, meg közben is.

2014. jan. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jah amúgy van pár ötletem. De hány évesek vagytok? Úgy egyszerűbb lenne behatárolni.


pls?

2014. jan. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 idlib válasza:
Én ilyenkor azt csinálom hogy magamról elkezdek mesélni. Én is fêlek az ilyen szituációktól de hidd el ilyenkor az a legjobb ha megtöröd a kínos csendet, nem pedig vársz hogy majd ő. Én ha olyan sráccal vagyok kettesben aki tetszik akkor túlgondolkodom a dolgokat: hogy jajj ezt lehet inkább mégsem mondom, meg és mivan ha nem tetszik neki hogy én valamiről mit gondolok, meg hogy ez biztos nemérdeli inkább nem is mondom. De ne tedd nyugodtan mondd ki amit gondolsz, persze azért ne legyen tök nagy hülyeség. Meg a magadról beszélésnek is vannak határai, csak olyat mondj ami esetleg őt is érdekelhetné. :)
2014. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

17/L

:)

2014. jan. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!